lekarz Renata Gajęcka

Pediatra

Wspaniale podejście, lekarz z powolania. W ośrodku zdrowia w Lubaniu wszyscy Pania uwielbiamy. Pozdrawiam!

Wspaniały lekarz ,wspaniały człowiek,wspaniały specjalista.Rewelacyjne podejście do małego pacjenta oraz cudowna współpraca z Rodzicami.Bardzo wnikliwie i szczegółowo przeprowadza badania.Polecam z całego serca... Nasza Najlepsza Pani Doktor :)

super lekarz, super człowiek, miałam dziecko w oddziale- P Dr była ulubionym lekarzem, z poczuciem humoru, bez bufonady, potrafiła cierpliwie tłumaczyć wątpliwości, pocieszyć w trudnych chwilach. Duża wiedza. Dziękuję...

w gabinecie u P.Dr Gajęckiej pacjent czuje się swobodnie, jest to osoba godna zaufania, kompetentna, słucha problemu z uwagą, widać, że chce pomóc. Zawsze na bieżąco z nowinkami medycznymi. I dzieci i dorośli są pod bardzo dobrą opieką. Polecam na 1000%

Super lekarz, bardzo dokładna, świetny kontakt z dziećmi. Tłumaczy w sposób przystępny nam rodzicom zaistniały problem. Miło na Panią Doktor spojrzeć bo zawsze jest uśmiechnięta. Polecam w 100%.

Zgadzam się z opiniami w całości! Bada dzieci bardzo wnikliwie, także pod względem neurologicznym. Jest niesamowicie cierpliwą i ciepłą osobą. Dziękujemy Pani Doktor- matka trójki pacjentów

Z dużym rozczarowaniem przyjęlismy z mężem informacje, że Dr Renata Gajęcka nie pracuje juz w Oddziale Dziecięcym- obserwacyjnym we Włocławku. Podczas pobytów w szpitalu prowadziła nasze dzieci, i nie ma lepszego lekarza w tym oddziale, a także we Włocławku i okolicy. Przede wszystkim kompetentna, tłumaczy nawet zawiłe problemy w sposób zrozumiały, opanowana, podchodzi z szacunkiem do pacjenta. Podobno pracuje w Klinice w Bydgoszczy w związku z nową specjalizacją z neurologii, tak słyszałam. Jak to jest, że jak lekarz dobry, to od razu większe miasto go podbierze. Bardzo żałuję, że doktor nie przyjmuje prywatnie.

Gdy poznałem Panią Dr.Renate Gajęcką zauważyłem Ze jest dobrym lekarzem.Dobrze dobrała lekarstwa wysłuchała w czym jest rzecz.Doradziła i bardzo pomogła.Jest bardzo dociekliwa nie tylko w sprawach leczniczych ale i prywatnych również.Musi postawić na swoim nawet gdyby były inne konsekwencje.

Gdy poznałem Panią Dr.Renate Gajęcką zauważyłem

Super lekarz, z każdym złapie kontakt, dokładnie zbiera wywiad, parę razy byłam na ;prywatnej wizycie u innych lekarzy i tyle czasu nie poświęcono mojemu dziecku co ta lekarka poświęca na NFZ. Nie dziwne, że są kolejki

Bardzo dobry pediatra, duża wiedza także z innych specjalizacji. Ja leczę dzieci u Dr Gajęckiej, ale kiedyś miałam kłopot ze swoim zdrowiem, byłam u 3 internistów- nie było poprawy. I pomogła, dała jeden lek, i moje dolegliwości ustąpiły. Szkoda, że dorosłych przyjmuje tylko wyjątkowo.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Włocławek"?

ul. Wieniecka 43/15
NZOZ Przychodnia Lekarska "Eskulap" we Włocławku