Wizyty kosztują różnie w zależności od zakresu problemu, ale zdarzyło mi się, że nic nie było do zrobienia i pani doktor za wizytę nie wzięła nic.

Nie ma co, Pani Renata leczy mnie i wielu moich znajomych od 10lat. Mam do niej daleko bo przyjeżdzam spod Warszawy, ale warto. Powinna więcej sobie liczyć za wizyty, jest za skromna. Za dobrą robotę należy się dobra zapłata, a za bardzo dobrą robotę bardzo dobra zapłata. Sam tak robię i klientów mi nie brak. Dziękuję.

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego znam, wie co robi i jak. Leczę się u niej od wielu lat, polecam.

Bez wątpienia pani Renata jest osobą, która potrafi zadbać o pacjenta, w szczególności poprzez swoje wysokospecjalistyczne przygotowanie zawodowe potrafi dobrać właściwą metodę, tak aby wizyta pacjenta była dla niego jak najmniej dokuczliwa. Można odnieść wrażenie, że leczenie zębów u tego stomatologa może być w pewnym sensie przyjemnością.

Najlepszy stomatolog jakiego znam. Cała moja rodzina leczy się u niej od wielu lat. Wyjątkowo kompetentna i sympatyczna osoba.

Godny polecenia lekarz, nie naciąga na zabiegi.

Godny polecenia lekarz, nie naciąga na zabiegi.

Powiem krótko, pierwsza dentystka, która tak mi nadbudowała jedynkę, że nie poszedłem do żadnej poprawki, a minęło już ok. 5lat. Poprzednio co pół roku ząbek się kruszył.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134