lekarz Renata Grzybowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani Doktor Grzybowska to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Nigdy nie odmówi pomocy. Lekarz z powołania. Miła, uprzejma i wyrozumiała🙂

Pani Doktor Grzybowska to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista.
Nigdy nie odmówi pomocy. Lekarz z powołania. Miła, uprzejma i wyrozumiała🙂

Nie wiem dlaczego taka nagonka tutaj na dr Grzybowską, być może ktoś jej zazdrości dobrej opinii, czy kompetencji, wierzyć się nie chce, co tutaj jest wypisywane? Jestem jej pacjentką od 2009 roku, a to o czymś świadczy, żyję nadal. Wszyscy domownicy do niej należą i mają się wspaniale mimo chorób przewlekłych, na całe życie...

Niestety pani doktor ma problem z postawieniem wlasciwej dniagnozy . Zbywanie ciaglymi zapewnieniami ze wszystko jest wporzadku ,nie robiła nic by pomoc pacjentce, zresztą to nie pierwszy raz kiedy zapalenie płuc kończy sie śmiercią . NIE POLECAM !!!

Zupełnie nie rozumiem co się stało ? Wystarczy poczytać te opinie żeby dojść do tego że są one specjalnie wystawiane negatywnie. Większość opinii do 2013 roku jak najbardziej na 5 a teraz same jedynki. Cała moja rodzina zapisana do Pani doktor od 2010 roku. Zawsze miałam i wyrozumiała, na każde pytanie udziela odpowiedzi ( może poprostu nie pytacie), czasu poświęca tyle ile trzeba ma fantastyczne podejście do dzieci. Nigdy w razie potrzeby nie odmówiła pomocy mojej rodzinie mimo że nie byłam rejestrowana. Zapracowana - owszem, a ilość pacjentów właśnie to najlepsza opinia.w tej przychodni są lekarki do których można iść od ręki bo chętnych brak wiec jak ktoś woli mieć kiepskiego lekarza i nie czekać to zawsze można się przepisać. Najlepsza lekarka jaką znam i gdybym mogła to wystawałabym jeszcze lepsze oceny.

Najlepsza pani doktor. Bardzo miłą i zawsze znajdzie czas dla pacjenta chociaż kolejki codziennie są ogromne i jest zapracowana nigdy nie ma gorszego dnia .

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Wybrałam się do niej z okropnym kaszlem mojego dziecka i gorączką dokładnie go zbadała osłuchała po czym stwierdziła że dziecko jest zdrowe a kaszle przez spływającą wydzielinę z zatok. Wróciłam niepewna do domu dziecku wieczorem gorączka skoczyła do 40 stopni a podobno jest zdrowe.. Na drugi dzień inna doktorka po zbadaniu powiedziała że ma obustronne silne zapalenie oskrzeli. Dziecko miało wtedy 7 lat. NIE POLECAM !!

Najlepsza lekarka, z jaką miałam do czynienia. Pomogła, dokładnie zbadała Michałka, bardzo miła, z podejściem do dzieci, a to się też liczy. Będę polecała zawsze i każdemu.

Lekarz dobry, ale żeby dostać się na wizytę z chorym dzieckiem trzeba czekać tydzień albo prosić o przyjecie ( co nie zawsze sie udaje) lub szukac pomocy u innego lekarza!! Jedynie znajomych przyjmuje bez problemu !!!!!!

Lekarz o dużej wiedzy ale wizytę z CHORYM dzieckiem czeka się około tygodnia. Co z tego ze zapisze go za tydzień jak w miedzy czasie pójdę z chorym dzieckiem do innego lekarza bo się gorzej poczuje a za tydzień to połowa ludzi już nie przyjdzie bo już jest po wizycie. Trochę to niepoważne bo nie po to zapisywałam dziecko do tej Pani żeby teraz leczyć u przypadkowych lekarzy.

tesz slyszalem zle opinie, za mloda jak dla mnie, wole starsze doswiadczone, co ona moze wiedziec? ???