dr n. med. Renata Hebel

Neurolog

2,1

Witam, Pani dr Renata Hebel jest dla mnie profesjonalistką zaangażowaną w leczenie pacjenta.Po moim przybyciu do szpitala już przy wstępnym badaniu potrafiła wyeliminować chorobę, na którą inni lekarze leczyli mnie 4 lata. Wskutek czego przestałam chodzić, miałam problemy z prawą ręką ,było źle.Pani dr postawiła prawidłową diagnozę, doprowadziła do szybkiej i skutecznej operacji, zajęła się rezerwacją terminu na rehabilitację.Lekarz na przysłowiową PIĄTKĘ, bardzo , bardzo godny polecenia.Pozdrawiam.

Witam,

Witam serdecznie, dwa tygodnie temu zgłosiłam się na SOR z brakiem czucia prawej strony ciała. Po oklepaniu młotkiem zostałam wstępnie zdiagnozowana z nerwicą i odesłana z pramolanem i radą aby zmienić swoje życie. Informacja może sie pani przyda na przyszłość ale takie objawy mogą swiadczyć o udarze. Akurat w moim przypadku był to niedokrwienny udar pnia mózgu. Z całego serca życzę pani zmiany profesji na taką, która nie będzie narażać 36 letnich ludzi na wątpliwej jakości porady życiowe, serdecznie pozdrawiam Joanna

Witam serdecznie,
serdecznie pozdrawiam
Joanna

To potwór, nie człowiek. Dobrze, że kiedy po wielu upokorzeniach w kor, wysłała mnie do psychiatry, z dokumentem pełnym bzdur (niezgodne informacje z wynikami badań ) i zaleceń totalnie odmiennych od reszty neurologów, nie poddalam się i uzyskałam profesjonalną pomoc , choc ten ktos zabrał i nie chciał oddać, ciezko zdobytego, ogólnopolskiego skierowania! Dzięki tej obrzydliwiej kobiecie byłabym dziś na wózku lub nie żyła. Zastanawiam się nad pozwem sądowym.Uwaga!

Bardzo dobry lekarz. Miła, uprzejma, kompetentna, skuteczna w leczeniu, cierpliwa , wrażliwa. Dobry fachowiec.Polecam.

Nie polecam proszę omijać tego lekarza. Hańba że tacy ludzie pracują w placówkach państwowych i przynoszą wstyd dla renomowanych miejsc jakim jest GUM (klinika neurologii dorosłych). Ta pani ma perfidny i chamski stosunek do pacjenta i jego choroby. Niech założy prywatną praktykę i tak się odnosi do pacjentów to nie zarobi na sól do słonych śledzi. Ale nie dajcie się zwieść bo taka osoba co najmniej mogła by sprzątać ulicę a nie leczyć ludzi.

Tragedia. Totalny brak profesjonalizmu, traktowanie pacjenta jak przedmiotu. Zero szacunku i wspolczucia. Nie polecam!

Zdecydowanie nie polecam.Lekceważy chorych,brak wspólczucia i profesjonalizmu.

Zdecydowanie nie polecam.Lekceważy chorych,brak wspólczucia i profesjonalizmu.