lekarz Renata Hempel-Pasławska

2,4
2,1
2,2

Lekarka bardzo konkretna, rzeczowa i dość stanowcza w obyciu, jednak z dużym poczuciem humoru i bardzo uprzejma. W moim przypadku otwarcie stwierdziła, że nie jest pewna diagnozy, dlatego rekomenduje dodatkowe badania, wyjaśniła dlaczego ich potrzebuje i gdzie mogę je wykonać. Jej sposób bycia nie musi pasować każdemu, ale nie mam żadnych zastrzeżeń do kompetencji, indywidualnego podejścia i kultury osobistej.

Dr Hempel jest konkretna bada błskawicznie diagnozuje schorzenia informuje pacjenta o dalszym postępowaniu nie rozczula się nie prowadzi pogaduszek bo następny pacjent czeka. Jestem pacjentem pani doktór od kilku lat i z kaźdej wizyty jestem bardzo zadowolony.

Miałem do czynienia z lekarzami wiele razy już od czasów Gierka ale jeszcze nie spotkałem tak aroganckiej , antypatycznej osoby w służbie zdrowia . Brak słów .

Byłem na wizycje u Pani doktor trzy razy i o trzy za dużo, nieprzyjemna, arogandzka nie wytłumaczy na czym polega horoba

Pani dr Renata Hempel-Pasławska jest jednym z najlepszych okulistów na jakich trafiłam. Wykonuje wszystkie potrzebne, a nawet dodatkowe badania, szybko stawia diagnozę i udziela niezbędnych informacji dotyczących ewentualnego leczenie, a wizyta przy tym przebiega w bardzo dobrej atmosferze. To co bardzo mi sie spodobało to natychmiastowe pytanie o wszelkie alergie bądź choroby, żebym mogła odpowiednio dostosować sposób lecznia. Jestem po pierwszej wizycie u Pani dr i z pewnością w razie potrzeby wrócę do niej, ponieważ już po pierwszej dobie leczenia ostrego zapalenia spojówek widze znaczną poprawe. Serdecznie polecam.

Byłem u tej Pani dr jakiś czas temu. Po pierwsze stwierdziła, że nie mam wady (chociaż źle widzę) i dało sięoodczuć, że jest niezadowolona, bo ktoś jej głowę zawraca. Bardzo niesympatyczna, arogancka. Szczerze odradzam!

Byłam na wizycie u Pani dr dwa razy i o dwa razy za dużo. Raz myślałam że miała zły dzień, ale ten typ chyba tak ma. Jest bardzo nie miła dla pacjentów, nie odpowiada na pytania, a jeśli już to w taki sposób że człowiek żałuje że o cokolwiek zapytał. Badanie tak naprawdę przeprowadza pielęgniarka, pani dr interpretuje wyniki chyba - czyli czyta wydruk z komputera i nara, następny. Ostatnio na wizycie dowiedziałam się że jestem krótkowidzem, a to pech a ja głupia od jakiś 27 lat myślałam że dalekowidzem. ...

Ostatnio na wizycie dowiedziałam się że jestem krótkowidzem, a to pech a ja głupia od jakiś 27 lat myślałam że dalekowidzem. Na moje pytanie dotyczące korekty laserowej powiedziała - NIE DA RADY - i tyle, a dlaczego, co można byłoby zrobić nic - wyszłam z wizyty z płaczem. Będąc u niej na wizycie czułam się jakbym uczestniczyła w rzezi baranków.
W każdym razie ja kończę współprace z panią dr jest wielu innych okulistów, którzy trochę bardziej zwracają uwagę na pacjenta, przynajmniej na nich patrzą, jak z nimi rozmawiają. Kategorycznie odradzam tego lekarza.

Najgorszy lekarz u jakiego bylam, chamska, zadufana, kompletnie olewa pacjenta, w trakcie wizyty traktuje pacjenta jakby go nie bylo, plotkuje z pielegnierkami, zakleja oczko w rajstopach itp. Zabrala wyniki badan, za ktore ja zaplacilam, byla na tyle leniwa, ze nie spisac ich wynikow. Bylam u niej dwa razy (raz jej nie znalam, drugi raz przez pomylke, nie zapamietalam jej nazwiska). Szczerze odradzam!!!

wyjątkowo niesympatyczna,arogancka,butna lekarz,mająca pacjenta za nic.Spóżniła się ponad godzinę,a potem nie ma czasu na pacjenta.rozumiem wiele ale chamstwa nie potrafię.