dr n. med. Renata Jawniak

Kardiolog dziecięcy

Najlepsza kardiolog na świecie! Świetne podejście, dużo cierpliwości, podziwiam za ten spokój i wyciszenie.

Pani dr Renata Jawniak jest najlepszym lekarzem, z jakim miałam styczność od momentu wykrycia wady serca u mojego syna (a jest on również pod kontrolą poradni okulistycznej i ortopedycznej). Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy i wielkiej cierpliwości pani doktor zarówno w stosunku do pacjenta jak i rodzica. Dla mnie jest to wzór lekarza, który wykonuje swoją pracę z powołania. Mama Tomka.

Mama Tomka.

wulkan wiedzy, profesjonalizmu i ogromnej czułości do małego pacjenta.

wulkan wiedzy, profesjonalizmu i ogromnej czułości do małego pacjenta.

Z moją córeczką chodzimy do lekarza regularnie od kąd się urodziła z poważną wadą serca. Dzięki pani doktor nasze życie nie zmieniło się, dziecko funkcjonuje jak inne dzieci a to wszystko zasłguj dr Jaworskiej.

największa profesjonalistka w dziedzinie kardiologii dzieci w Polsce. Nie ma nikogo lepszego,gwarantuje.

Dzieki niej mam moje dziecko. Pani doktor była pierwszą osobą dobrze nastawioną do urodzenia dziecka z Zespołem Downa. Ona mi pomogła tak jak żaden inny lekarz. Zdiagnozowała wadę serca i oswoiła mnie z nią zanim Adaś się urodził. Przygotowała mnie na wszystko szczególnie na wielką miłość jaką obdarzymy się wzajemnie z moim maluszkiem.