dr Renata Keller-Gmińskadr Renata Keller-Gmińska - zdjęcie profilowe

dr Renata Keller-Gmińska

Psychiatra

Leczę się u Pani dr R.Keller od kilku lat na nawracającą depresję . Mam pełne zaufanie do P. Dr . Poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem jest życzliwa i empatyczna. Trafnie ustawia leczenie które w niedługim czasie poprawia samopoczucie pacjenta.

Pełen profesjonalizm, empatia do pacjenta, skuteczność leczenia. Czegóż chcieć więcej? Szczerze polecam i dziękuję :)

Moje kłopoty zdrowotne nasiliły się, kiedy firma w której pracowałem upadła i straciłem pracę. Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć nowego zajęcia. To mnie całkiem wykończyło. Poradzono mi, abym zaczął się leczyć. Nie mogłem się zdecydować. Początkowo chciałem skorzystać z porady psychiatry - mężczyzny. Uważałem, że lepiej zrozumie moje problemy, ale ostatecznie udałem się do pani doktor R. Keller. Już pierwsza wizyta bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Pani doktor była dla mnie miła i życzliwa. Widzę, że szybko prawidłowo oceniła mój stan i wiedziała jak należy dalej ze mną postępować. Ma dużą wiedzę na temat takich przypadków, jak mój. Mocno zaangażowała się w moje leczenie. Dała mi nadzieję, że moje kłopoty psychiczne są przejściowe i w przyszłości ustąpią. Przekonała mnie, abym kontynuował terapię i obecnie mocno wierzę w jej powodzenie. Już widzę pierwsze pozytywne zmiany. Polecam panią doktor Renatę wszystkim, którzy nie mogą sobie poradzić ze swoją zbyt słabą i nieodporną na współczesny świat psychiką i potrzebują fachowej oraz skutecznej pomocy psychiatrycznej.

Pani doktor jest lekarzem z pasji i powołania. Empatyczna, pozytywnie nastawiona, niemanieryczna. Dzięki swemu podejściu do pacjenta od samego początku wizyty sprawia, iż wszelkie lęki i stres z nią związane mijają. Uczciwie polecam wszystkim osobom poszukującym dobrego specjalisty.

Fantastyczna Pani Doktor. Wizyta w bardzo miłej atmosferze, Pani Doktor dokładnie o wszystko wypytała, zaleciła leki, które mi naprawdę pomogły! Bardzo sympatyczna. Polecam!

Byłem na wizycie u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Wizyta przebiegła spokojnie w miłej atmosferze. Zostałam wysłuchana i czuję że już znalazłam mojego lekarza. Pozdrawiam i serdecznie polecam.