Bardzo dziękuję za super przyjęcie i poświęcony czas. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Jestem pacjentką od wielu lat.

Około 10 lat temu dr Kopta usunęła mi operacyjnie cystę z jamy ustnej. Od pewnego czasu mam problemy z uchem, więc postanowiłam zwrócić się o pomoc do Pani Doktor. Niestety, wolne terminy przyjęć są bardzo odległe. Zadzwoniłam do Pani Doktor z prośbą o wcześniejszy termin. Okazało się, że świetnie mnie pamięta, mnie, i zabieg, który mi robiła!!!. Pamiętała też mój kiepski stan zdrowia (30 lat dializ plus choroby towarzyszące) i zgodziła się mnie przyjąć już na drugi dzień wieczorem, po zarejestrowanych wcześniej pacjentach. Badała mnie kompleksowo (uszy, nos, gardło, a ...

Pamiętała też mój kiepski stan zdrowia (30 lat dializ plus choroby towarzyszące) i zgodziła się mnie przyjąć już na drugi dzień wieczorem, po zarejestrowanych wcześniej pacjentach. Badała mnie kompleksowo (uszy, nos, gardło, a nawet tympanometria ) prawie godzinę,
a skończyła pół godziny po nominalnym zamknięciu przychodni Lardent w Zielonkach.
Moja wdzięczność i podziw dla Pani Doktor nie ma granic. Wszystkie gwiazdki zaznaczone powyżej, to jeszcze mało...
Monika Moszczyńska.

Ten lekarz jest bardzo miły, wrażliwy. Dobrze traktuje ludzi i pomaga. Mój synek Jan i ja jesteśmy bardzo wdzięczni Pani za jej wrażliwość i zręczność. Cała nasza rodzina życzy jej dobrego zdrowia i wszystkiego najlepszego. Jej pomoc jest nieoceniona

Lekarka godna polecenia uprzejma kompleksowe podejście do pacjenta.Prowadzi całą moją rodzinę i jestem bardzo zadowolona

Konkretna lekarka, fachowiec w swojej dziedzinie, nie naciąga na kasę - uczciwa , polecam .

Bardzo dobry lekarz. Bada bardzo dokładnie. Traktuje swoich pacjentów z szacunkiem. Jej diagnozy są trafne . Gorąco polecam :)