Dobry lekarz ! Pierwszy raz spotkalysmy sie w2012 r moja poprzednia stomatolog wyprowadziła się z cz-wa /liczyliśmy zęby u niej cała rodzin ok 25 lat/ pani Renata jest dobrym stomatologiem leczy zęby wyrywanie to smutna konieczność i podoba mnie się jak walczy o chorego zęba a to w naszym mieście zadość /przecież wyrwanie jest prostsze i nie ma reklamacji / jeśli masz podobne oczekiwania to polecam Ilona

Kapitalny i kompletny stomatolog!!! Nie dość, że urocza to jeszcze nie byle jak kompetentna. Przez lata obawiałem się wizyt na fotelu a teraz mógłbym na nim zasnąć. Pani doktor nie szuka sposobu na wyrwanie pieniędzy a optymalnego rozwiązania i to za dobrą - jak na Częstochowę - cenę. Polecam zdecydowanie!!!

Fantastyczny stomatolog. Dzięki niej moje duże już w tej chwili dzieci nie boją się dentysty i co najważniejsze wszystkie zęby mają zdrowe. A ja z leczenia moich (poprawiania tego co inni zepsuli) jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobra pani doktor gdybym do niej kilka lat temu nie trafila nie wiedzialabym ze dentysta to sama przyjemnosc ,polecam rowniez dla dzieci ,moj syn ja uwielbia i lubi chodzic leczyc zabki .

Wizyta to przyjemność, nawet dla dzieci

Wizyta to przyjemność, nawet dla dzieci

POLECAM POLECAM i JESZCZE RAZ POLECAM. Dzięki Pani Dr. Renaty Korn przestałam się bać dentysty :D

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

Przychodnia Stomatologiczna Kadent
Pasteura 7
42-202 Częstochowa
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUMED"
Śląska 22
42-217 Częstochowa

lek. dent.
Iwona Żuławińska

Stomatolog dziecięcy
Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa