lek. med. Renata Kosobucka-Peszat

Neurolog

Mało uprzejma, traktuje pacjenta z wyższością, brak empatii. Nie polecam! Nie przedstawia się pacjentowi, nie wiadomo z kim ma się do czynienia.

Mało uprzejma, traktuje pacjenta z wyższością, brak empatii. Nie polecam!
Nie przedstawia się pacjentowi, nie wiadomo z kim ma się do czynienia.

Brak podejścia do pacjenta, zwłaszcza starszego. Traktowanie jak rzecz, ...z wyższością. Nierozumienie, brak etyki. Brak pomocy dla ludzi schorowanych potrzebujących pomocy.

Pani Doktor ma świetne podejście do pacjenta. Rozmawia się z nią konkretnie. Podczas badania dosłownie przebadała mnie od stóp do głów. Jak tylko może to pomaga.

Witam, moze zaczne od tego ze mialem szczescie ze trafilem do Pani doktor ktora jest doskonalym diagnosta i wspanialym czlowiekiem z ludzkim podejsciem do czlowieka co rzadko sie zdarza w dzisiejszych czasach, Pani doktor postawila mnie na nogi, mam chory kregoslup i zaburzenia nerwowe w nogach dzieki Pani doktor z kazdym dniem czuje sie coraz lepiej.