lekarz Renata Laskowska

Neonatolog, Pediatra

Z całego serca polecam Panią Doktor każdej rodzinie! Jest fantastycznym pediatrą, ale ma również mądre podejście do młodych mam, szczególnie takich, które - tak jak ja - mają skłonność do paniki o stan zdrowia dziecka. Dr Laskowska ma ogromną wiedzę, jest cierpliwa i wnikliwa. Lekarz z prawdziwego zdarzenia!!

Pani Doktor opiekuje się naszą Olą od 6 tyg. życia po tym, jak zachorowała:( Trzej lekarze nie pomogli, dopiero Pani doktor podeszła profesjonalnie do naszej córeczki i dzięki szybkiej reakcji Ola nie trafiła do szpitala. Bardzo ciepło podchodzi do dzieci, jest miła i kompetentna. Chętnie udziela porad. Jeśli mam jakieś wątpliwości co do stanu zdrowia mojego dziecka, to konsultuje się z Panią doktor. Polecamy!!!

w 100% kompetentna i godna zaufania. Bardzo miła i widać, ze zna sie na problemach malych ludków ;-) Nic dodać nic ująć. BARDZO DZIEKUJEMY a OSKAREK w szczegolnosci.

Jako rodzice zawsze musimy mieć skrzydła wystarczająco duże, aby otoczyć nimi dzieci i osłonić je przed krzywdą czy bólem. To figuruje w naszym kontrakcie z Bogiem, kiedy bierzemy na siebie odpowiedzialność za ich życie. Naszą córcię oprócz nas chroni też Pani Doktor Renata :). Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy!!!!

POLECAM - MAM 2 DZIECI Z TYLKO TEN LEKARZ OD ZAWSZE ZAJMUJĘ SIĘ MOIMI DZIECMI - POLECAM Z CAŁEGO SERCA !!

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Wrocław"?

dr

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin