Pani Doktor opiekuje się naszą Olą od 6 tyg. życia po tym, jak zachorowała:( Trzej lekarze nie pomogli, dopiero Pani doktor podeszła profesjonalnie do naszej córeczki i dzięki szybkiej reakcji Ola nie trafiła do szpitala. Bardzo ciepło podchodzi do dzieci, jest miła i kompetentna. Chętnie udziela porad. Jeśli mam jakieś wątpliwości co do stanu zdrowia mojego dziecka, to konsultuje się z Panią doktor. Polecamy!!!

Z całego serca polecam Panią Doktor każdej rodzinie! Jest fantastycznym pediatrą, ale ma również mądre podejście do młodych mam, szczególnie takich, które - tak jak ja - mają skłonność do paniki o stan zdrowia dziecka. Dr Laskowska ma ogromną wiedzę, jest cierpliwa i wnikliwa. Lekarz z prawdziwego zdarzenia!!

Jako rodzice zawsze musimy mieć skrzydła wystarczająco duże, aby otoczyć nimi dzieci i osłonić je przed krzywdą czy bólem. To figuruje w naszym kontrakcie z Bogiem, kiedy bierzemy na siebie odpowiedzialność za ich życie. Naszą córcię oprócz nas chroni też Pani Doktor Renata :). Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy!!!!

Wspaniały lekarz, prowadziła od urodzenia mojego wcześniaka i ten mając obecnie 4 lata wygląda na 6. Bardzo kompetentna, miła, ma dobry kontakt z dziećmi i z rodzicami i jest dla mnie ostatecznyhm autorytetem w spornych kwestiach dotyczących zdrowia mojego dziecka. Omija antybiotyki szerokim łukiem i jest prawdziwym fachowcem. Szczerze polecam !

w 100% kompetentna i godna zaufania. Bardzo miła i widać, ze zna sie na problemach malych ludków ;-) Nic dodać nic ująć. BARDZO DZIEKUJEMY a OSKAREK w szczegolnosci.

Pani Doktor prowadzi nasze dziecko od urodzenia przez 4,5 roku. Zawsze sluzy skuteczna pomoca bez wzgledu na pore dnia. Jest bardzo kompetentna. Zawsze kierowala nas na badania specjalistyczne do swietnych specjalistow. Nigdy nie przepisala antybiotyku "na wyrost". Pani Doktor ma fantastyczne podejscie do dzieci. Wzbudza ogromne zaufanie a co najciekawsze pamieta choroby naszego dziecka lepiej od nas :). Bardzo polecam.

POLECAM - MAM 2 DZIECI Z TYLKO TEN LEKARZ OD ZAWSZE ZAJMUJĘ SIĘ MOIMI DZIECMI - POLECAM Z CAŁEGO SERCA !!

Fachowiec. Wspaniałe podejście do dzieci. Odpowiada na każde pytanie i wszystko tłumaczy. Mówi też dlaczego zapisuje takie a nie inne leki i jak działają. Polecam z całego serca. Pani doktor przyjechała do nas do domu.

Prowadzi nasze dziecko od urodzenia, wyprowadziła go w wieku niemowlęcym ze wszystkich poważnych infekcji. Nie szafuje antybiotykami w ciemno, zostawia je na koniec. Dzięki jej opiece bardzo rzadko ostatnio mamy kontakt bo dziecko niczego po prostu nie łapie, pomimo licznych infekcji przechodzących przez przedszkole. Szczerze polecam.

Pani Dr. od momentu porodu prowadzi nasze dziecko,nigdy nie pomyliła się z diagnozą.Dr. Laskowska jest osobą której ufam bezgranicznie i bardzo polecam innym...

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30

58-200 Dzierżoniów
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin