lekarz Renata Mackiewicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

Prawdziwy Lekarz. Kompetentna, cierpliwa, rzetelna osoba. Cała rodzina obdarza Panią Doktor absolutnym zaufaniem.

wspaniały lekarz, oddana, zaangażowana, bardzo spokojna, kulturalna, ciepła osoba, kompetentna, zna się na homeo doskonale,polecam

Doskonała i niezwykle rzetelna Osoba; o dobrym sercu i wielkiej cierpliwości: prawdziwy Człowiek i prawdziwy Lekarz - bardzo duże doświadczenie i wiele pokory do tego, co robi. Zawsze przygotowana na wizytę pacjenta. Każdemu życzę takiego lekarza - tym co potrafi "wyczyniać" w sensie wyników leczenia można by obdzielić wielu profesorów tzw medycyny alopatycznej. Ja i moi bliscy mamy do Niej ABSOLUTNE zaufanie.