Pani Doktor prowadziła moje leczenie gdy bylam dzieckiem (do 19roku zycia), po wielu okulistach, przepłakanych dniach,braku wiary w zatrzymanie "galopującej" krotkowzrocznosci, zaproponowała mi w wieku 11lat soczewki kontaktowe, które wyhamowały dalsze pogarszanie się wzroku (na poziomie ok -11dioptrii). Każda wizytę wspominam świetnie, tlumaczenie kazdego problemu z moim wzrokiem, ewentualnej przyszłej korekcji, badania- wszystko na najwyzszym poziomie. Do tej pory wspominam Panią Doktor, jeżeli miałabym się zdecydować na laserową korekcję wzroku- to na pewno chciałabym to z nią skonsultować, pomimo dalekiej odległości:) Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Leczyłam krótko corkę u p.Doktor, ale była to dobrze przeprowadzona wizyta. Szkoda, że p.Doktor już nie prowadzi praktyki;-((

najlepszy okulista na Dolnym Śląsku leczę się u pani doktor od dwudziestu lat jest bardzo mila,kompetentna,zawsze trafne diagnozy i leczenie, dokładnie wszystko objaśnia polecam panią doktor wszystkim chorym .

Pani to jest kawal szmaty!!!Jak mozna wkrecac dziecku,ze ma wrodzona chorobe oczu bez dokladnego badania?????Jak mozna przepisywac dziecku soczewki i nie interesowac sie, czy wade mozna naprawic operacja lub w jakikolwiek inny sposob??? Gdybym samodzielnie nie zainterweniowala dziecko straciloby wzrok... Lekarz dbajacy o swoich pacjetow nie zachowuje sie w ten sposob...!!! Widocznie nie chciala pani stracic pacjenta, na ktorym tak dobrze zarabiala!!! Mam nadzieje, ze ktos z czytajacych zwroci uwage na moj problem i opinie... Pozdrawiam

dr.Makuc jest tez orzecznikiem ostatnio bylam u niej z dzieckiem na komisji syn przebyl bardzo skomplikowana operacje na zacme pourazowa,ktora trwala 2,5 godz. ma wszczepiony implant dr.ocenila jego uszczerbek na zdrowiu na 0% tlumaczac iz oko jest calkowicie zdrowe lecz w dniu komisji powiedziala ze w jego przypadku konieczne sa rehabilitacje i oko to nie bedzie calkowicie zdrowe! moim zdaniem jest to dziwne,jak mozna orzec 0%jezeli wg tabeli samo usuniecie zacmy pourazowej z wszczepieniem implantu wynosi 15% to skad te 0%??????????//!!!!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się w 100% z poprzednim komentarzem, doskonały lekarz znający się na rzeczy, zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy, chętnie odpowiada na nurtujące pytania. Do Pani dr chodzę juz spory kawał czasu (14 lat) i dzięki Pani dr dziś z moimi oczami jest naprawdę bardzo dobrze! Nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza i przyznam szczerze, że tak dobrego specjalisty nie spotkałam dotychczas na swojej drodze (a było trochę tych okulistów).

Dr. Makuc jest Specjalistką leczenia zeza i niedowidzenia, oraz wspaniałą okulistką. Leczę się u niej od 6 miesiąca życia, gdy miałam 8lat operowała mi oczy - wyleczyła zeza. Teraz już przyjmuje tylko prywatnie, ale mimo wszystko cały czas do niej chodzę, jest moim zdaniem najlepszą okulistką w Jeleniej Górze! Próbowałam chodzić do innych, ale nikt jej nie dorównuje, ma wspaniałe podejście do dzieci, najchętniej oceniłabym ją na 6! Polecam!

Polecam!