lekarz Renata Marciniak

Doskonała Pani Doktor. Cierpliwa, empatyczna, z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat i nigdy nie spotkałem się ze zniecierpliwieniem. Zawsze usmiechnięta, szczera, przystępna. Spotkało mnie duże szczęście, że trafiłem do Pani Doktor. Miałem kilka trudnych epizodów zdrowotnych, zawsze znalazła właściwe rozwiązanie. Lekarz z powołania. Polecam i pozdrawiam.

JESTEM PACJENTEM DR MARCINIAK.CZUJE SIE BARDZO DOBRZE ZAOPIEKOWANYM.WIZYTY ZDAJA SIE BYC BARDZO PROFESJONALNE MOZNA UZYSKAC ZROZUMIALA ODPOWIEDZ NA PYTANIA DOT STANU ZDROWIA ORAZ METOD LECZENIA.

Bardzo polecam. Pani Marciniak to lekarz na całe życie. Pamięta swoich pacjentów, zawsze wysłucha. Lekarz z powołania z bardzo dużą empatią. Nie przepisuje niepotrzebnych leków, zawsze przeprowadza odpowiednie potrzebne badania. Zawsze wszystko spokojnie wytłumaczy. Nie pozwala pacjentowi odczuć 'pośpiechu nfztu' .