Renata Michalak

Ortodonta, Stomatolog

Kompetentna, sympatyczna pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta, a efekt końcowy - rewelacyjny. Serdecznie polecam.

Każdemu, kto wybiera się do stomatologa zdecydowanie polecam panią doktor Profesjonalne podejście do pacjenta - wytłumaczyła mi wszystko cierpliwie. Chyba dzięki temu mniej się stresowałam a to ważne. Poza tym jak widzi się kogoś tak sympatycznego stres odpuszcza. Z czystym sumieniem polecam.

U Pani doktor leczę się ja i moja córka. Przez lata leczenia nie miałem najmniejszych zastrzeżeń do jej pracy. U córki kończymy właśnie leczenie wady zgryzu. Serdecznie polecam ten gabinet.

W sumie mam strasznie mieszane uczucia co do tej Pani. Jest bardzo mila. wszystko tlumaczy, nie spoznia sie, ma bardzo przystepne ceny. Mankamentem jest to,ze nie lubi wyzwan i boi sie robic bardziej skomplikowane rzeczy. Dobrze sobie radzi z malymi ubytkami, sciaganiem kamienia. Jest bardzo delikatna i dokladna. Niestety jesli sa jakies bardziej skomplikowane dzialania, to sie przyznaje,ze sie nie chce podjac i proponuje bardziej doswiadczone kolezanki. I to chyba jest plus,ze nie bieze sie za cos,na czym sie nie zna. Tak samo sie ma do ortodoncji u tej pani. Przy malo skomplikowantych "typowych" wagach nie robi problemow,natomiast przy bardziej skomplikowanym balaganie odsyla do inncyh ortodontek. Stad te moje bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony dobrze,ze nie podejmuje sie czegosc, z czym nie da rady i otwarcie o tym mowi, ale skoro ma praktyke juz prawie 15 to chyba juz wypada sie przez ten czas nauczyc i skomplikowanych rzeczy. Nie mniej do malych ubytkow i sciagania kamienia polecam ;-)