lekarz Renata Moskalewicz

Okulista

Pani Doktor jest zdecydowanie najlepszką okulistką u jakiej się leczyłam. Moją wizytę wspominam tak: Na korytarzu tłum pacjentów, nad którymi zwykłemu lekarzowi aż trudno byłoby zapanować bez zniecierpliwienia. Byłam ostatnią pacjentką, którą Pani Doktor przyjęła bez mrugnięcia okiem, od razu wzbudzając moją sympatię i zaufanie. Rzetelność lekarskiej porady i jej niezawodność, cieprliwość, uwaga poświęcona pacjentce oraz emanująca z Pani Doktor pogoda ducha - tak najzwięźlej opisałabym p. Renatę Moskalewicz, szczerze polecając tę lekarkę.

Pani Doktor jest bardzo cierpliwa i solidnie tłumaczy wszystkie podejmowane kroki podczas badania. Tłumaczy jak będą działały leki i co robić w niepożądanych sytuacjach. Leczę sie u niej od kilku lat i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, ktorzy poszukują dobrej opieki przewlekłej choroby oczu.

Dla mnie najważniejsze jest to, aby lekarz znalazł czas na wytłumaczenie przyczyn choroby i wyjaśnił przystępny sposób wybór proponowanej formy leczenia. Pani doktór, poza tym , że jest doskonałym lekarzem, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam, tak jak już poleciłem moim rodzicom!

Kompetentny i bardzo uprzejmy lekarz. Polecam wszystkim gabinet w Obornikach. Wizyta na godzine, bez czekania w dlugiej kolejce, jak to ma miejsce w innych gabinetach tego miasta.

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwy, sumienny, uprzejmy. Bardzo dobrze dobiera szkła do wady wzroku zwłaszcza mojego - astygmatyzm. Polecam.

pani doktor szczegółowo zajęła się doborem szkieł korekcyjnych, dała mi także trochę czasu na oswojenie się ze szkłami, co rzadko się spotyka, poza tym kompleksowo wyjaśniła mi wszystko odnośnie szkieł kontaktowych,wyszłam z uśmiechem z gabinetu:)

Bardzo kompetentny lekarz. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Serdecznie wszystkim polecam takiego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2