lekarz Renata Musianowicz

Lekarz rodzinny, Internista

1,8
1,8
1,9

Doświadczony lekarz, umiejący trafnie zdiagnozować chorobę. Nie potrzeba pół dnia spędzić pod gabinetem czekając na wizytę, gdyż p. dr skupia się konkretnie na dolegliwości, a nie skupia się na lęborskich plotkach.

Pani doktor jest lekarzem i też człowiekiem. Czytając powyższe opinie mam wrażenie że, pacjenci szukają ideału lekarza a zarazem człowieka. Ja z Panią doktor mogę się porozumieć, dopytać i nie ma problemu. Myślę, że wizyta polega na wzajemnej relacji a nie jednostronnych roszczeniach. Polecam lekturę, "sztuka rozmawiania", czyli konkretyzowania własnych potrzeb. Jeśli komuś nie pasuje doktor to jest możliwość wyboru... Opinie,nastawienia, uprzedzenia... w pewnym stopniu jesteśmy jako pacjenci, odpowiedzialni za rozmowę. Życzę dużo optymizmu i patrzenia na to co łaczy, buduje, jak moge inaczej porozmawiać, żeby otrzymać to po co zwracam się do lekarza.

Beznadziejna , nie przyjemna . Nie potrafi rozmawiać z pacjentem . Osoba starsza uznawana jest za kogoś nie wartego leczenia , najlepiej wysłać go do grobu . Osobom młodszym ciężko jest Jej dać skierowanie na potrzebne badania . Wszystko jest dla tej kobiety problemem,uważam , że lekarz powiniem chcieć pomagać drugiej osobie natomiast ta pani nie interesuje się problemami swoich pacjentów wygląda to tak jakby pracowała za karę .

gburowata baba nie mila zero zrozumienia zle stawia diagnozy leczylna na wezel chlonny twierdzac ze to tylko to po zrobieniu w prywatnej klinice okazalo sie to nowotwor!!jeszczze chwila i przez ta pseudo lekarza bylbym na drugim swiecie...NIE POLECAM I JESZCZE RAZ NIE POLEACAM JEJ

Zgadzam się z poprzednimi opiniami , brak zrozumienia , brak ludzkiego podejścia , BARDZO nie miła .......... i to lekarz ?! Śmiech na sali,

NIE POLECAM! Niemilo, niekompetetnie, jak za PRL...

NIE POLECAM! Niemilo, niekompetetnie, jak za PRL...

BARDZO FAJNA OSOBA, TYLKO TRZEBA UMIEC Z NIA ROZMAWIAC.KOCHANA OSOBA I PRYWATNIE I SLUZBOWO.LECZY MOJA RODZINE TYLE LAT I JAKOS WSZYSTKICH WYLECZYLA.TEN KTO SZUKA SZAMANA A NIE LEKARZA NIECH SIE LECZY U ZNACHORA.POLECAM SERDECZNIE

Zgadzam się w zupełności z wcześniejszymi ocenami. Szkoda pieniędzy i czasu.

Zgadzam się w zupełności z wcześniejszymi ocenami.
Szkoda pieniędzy i czasu.

bylem u neurologa,czyli specjalisty,zlecil mi krioterapie,renata musianowicz uznala ze neurolog sie nie zna i zlecila mi inne zabiegi,lampe sollux,smiech na sali przy moich zwyrodnieniach kregoslupa,ma pecha bo moja zona jest magistrem fizjoterapii,dzisiaj wiem ze ta...lekarka nie ma prawa podwazac tego co napisze na skierowaniu specjalista,

Od tej Pani Doktor z daleka. Bardzo mi przykro, ale nic milego nie potrafie napisac. Zero profesjonalizmu, zero podejscia do czlowieka, diagnoze Pani Doktor ma z gory postawiona - jeszcze przed wejsciem do gabinetu, no i co gorsza nie ma szans na uzyskanie od tej Pani zadnego skierowania do specjalisty. Wg Pani Doktor nie ma nigdy zadnych podstaw do tego by skierowac pacjenta np. do neurologa.