Renata Norbecka

Dermatolog

Sprawnie, szybko i co najważniejsze dobrze. Usługi niedrogie, a Pani Doktor miła. Polecam panią Renatę Norbecką

Usuwałam u Norbeckiej owłosienie z nóg. Efekt po kilku zabiegach jest naprawdę niesamowity . Polecam!

Świetny fachowiec, miła osoba z doskonałym podejściem do młodzieży; terapia mojego syna była przyjemna dla niego i niezwykle skuteczna. Polecam z czystym sumieniem panią dr Renatę z CDM MEDIX !!!

PANI RENATA BARDZO MI POMOGŁA. UWAŻAMI ŻE JEST BARDZO DOBRYM DERMATOLOGIEM. CIERPLIWA I ŻYCZLIWA, BARDZO ZALEŻY JEJ NA TRAFIONYM EFEKCIE LECZNICZYM I KOSMTYCXNYM. POLECAM

Doskonały dermatolog - bardzo miła i życzliwa obsługa - polecam panią doktor Renatę Norbecką tym którzy mają takie straszne pryszcze jak ja :) .

Rzeczywiście, odpowiedni dermatolog może dużo zmienić w naszym życiu. Mi dr Norbecka poprawiła moje samopoczucie, zdrowie, a przez to także to jak siebie odbieram i jak funkcjonuję. Jestem zadowolona z porad. Polecam

Wizyta u pani doktor całkowicie spełniła moje oczekiwania. Jest to bardzo kompetentny lekarz dermatolog, skupiony na problemach pacjenta.

Doświadczenie ogromne. Nie powierzyłabym mojego zdrowia nikomu innemu. Polecam każdemu konsultacje u Pani doktor.

Witam. Często bywam u pani Norbeckiej i zawsze podejście jest w pełni profesjonalnie. Duży +. Pozdrawiam Panią dr Renatkę i resztę personelu w Medixie.

WSPANIAŁY DERMATOLOG! Wielka wiedza i kompetencje. Szczera, prawdziwa przyjaciółka kobiety w każdym wieku. Mam do PANI NORBECKIEJ pełne zaufanie.