Renata Norbecka

Dermatolog

Pani Renata Norbecka jest wspaniałym dermatologiem i super lekarzem. Chodzę do niej od lat na różne zabiegi i jestem zadowolona.Jest sympatycznym i bardzo miłym czlowiekiem jakich mało.

FACHOWY DERMATOLOG, SWOJEJ PACJENTCE POŚWIECA MAXIMUM CZASU, BARDZO UPRZEJMA, GABINET MA ŚWIETNIE WYPOSAŻONY, POLECAM !!!

Do Centrum Medix chodzę na zabiegi botoxu już od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Moja twarz nigdy nie wyglądała jak maska. Polecam.

Pani doktor reprezentuje pełen profesjonalizm i wielką klasę. Miałem poważny problem z trądzikiem, chodziłem od lekarza do lekarza. Dopiero dr Norbecka skutecznie mi pomogła i teraz w pełni i bez kompleksów mogę korzystać z życia. Bardzo polecam :))

mogę z czystym sumieniem polecić panią dr Renatę każdej kobiecie wchodzącej w wiek "średni" chcącej czuć się młodo i komfortowo! Dziękuję :)

Gabinet Pani doktor jest bardzo ładny, a panująca tam atmosfera jest mila i przyjazna, dzięki czemu czułam sie komfortowo. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu mikrodermabrazji i z długotrwałego efektu jaki utrzymuje się. Polecam!

Chodziłam na depilację laserową i teraz zaczynam serię mikrodermabrazji. Jestem bardzo zadowolona. Wiem,że mam do czynienia z wykształconą osobą !

Jestem bardzo zadowolona, poddałam się zabiegowi depilacji laserowej, która raz na zawsze rozwiązała mój problem z nadmiernym owłosieniem za co jestem strasznie wdzięczna.

Polecam. W gabinecie miałam przeprowadzaną depilację laserową.Jestem bardzo zadowolona, efekt jet rewelacyjny. W przychodni Medix panuje miła i przyjazna atmosfera. Mają wyposażenie w bardzo wysokim standardzie.

Do dr Norbeckiej chodzę od kilku lat. Wcześniejsi dermatolodzy tylko zniszczyli moją cerę. Odkąd jestem pacjentką Pani Renaty moja cera jest zdrowa i rumiana. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Dodatkowym plusem jest bogata oferta usług oraz godziny otwarcia. Polecam wszystkim.