Renata Norbecka

Dermatolog

Współpraca z Panią Renatą w Centrum Medix okazała się strzałem w dziesiątkę. Pomogła mi w problemach zdrowotnych, które towarzyszyły mi od wielu lat. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że to jak wyglądam ma tak ogromny wpływ na moje samopoczucie i zdrowie.

Jestem bardzo zadowolona z rezultatów leczenia oraz usług. Kompetentna i fachowa obsługa. Wszystko wykonane w wysokiej jakości i na dodatek w przyjaznej atmosferze. Polecam każdemu kto szuka dobrego dermatologa. Nie mogę powiedzieć złego słowa.

Przystępna cena za profesjonalną usługę. Godna polecenia, gdyż niewielu jest takich dobrych specjalistów, którzy potrafią stworzyć tak miłą atmosferę.

super dermatolog!! polecam każdemu kto ma problem z cerą. stosuje nowoczesne metody, do pacjenta podchodzi indywidualnie, wysłucha, a co najważniejsze bardzo fachowa i kompetentna dermatolog. Polecam dr Norbecką

Polecam wszystkim usługi Pani Renaty. Kilka razy byłam na wizycie w gabinecie, ponieważ miałam problemy z cerą. Pani dr Renata jest wspaniałym człowiekiem. Polecam bo naprawdę warto.

Po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że warto było udać się na wizytę. Proponuje rozwiązania - niedrogie, naprawdę wiele osób mi Ją polecało..Ja na pewno będę od dzisiaj polecać.....

Bardzo dobra lekarka. Pani doktor dermatolog pomogła mi pozbyć się trądziku bez konieczności brania sterydów. Polecam doktor Renatkę :))

Jestem pacjentem pani doktor od kilku lat i mimo tego że mieszkam 30 km od Medixu zawsze do Niej wracam. Jest najlepszym dermatologiem we Wrocławiu!!! Fachowa, kompetentna, rzeczowa. Doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Miła i cierpliwa. A przy tym atrakcyjna kobieta. Gorąco polecam!

na szczęście jest prawo wyboru i ja wybrałem już swojego dermatologa. Już lekarza nie zmienię . Jest b.dobrym dermatologiem. Miałem trądzik i zostałem wyleczony. Pozdrawiam z szacunkiem panią doktor

ja leczyłam się z trądziku różowatego, dr Renata Norbecka po sześciu miesiącach wyprowadziła mnie na prostą a byłam leczona wcześniej u innych dermatologów sterydami co okazało się złym leczeniem bo narobiło więcej szkód niż pożytku. Polecam dr bardzo !!!