Wizyta przebiegla sprawnie rzeczowo i bardzo milej atmosferze. Bardzo dobry Dermatolog, Pani dr Norbecka szybko ocenila stan mojej cery, wypisała receptę na leki, po tygodniu widać było kolosalną różnicę . Polecam wszystkim tego specjaliste.

Pani Doktor jest projesjonalnym, pelnym cierpliwosci lekarzem. Dopytywala o szczegoly, wykazywala zainteresowanie i zrozumienie. Wspanialy lekarz jak i czlowiek. Polecam

Bardzo dobrze wszystko wyjaśnia. Odpowiada na wszystkie pytania. Jest osobą bardzo cierpliwą. Przepisane leki i maści przy dłuższym stosowaniu okazały się trafione. Ogólnie wizyta przebiegła optymistycznie i w miłej atmosferze.Polecam

Bardzo miły, rzeczowy i konkretny dermatolog. Pełen profesjonalizm - szybka i trafna diagnoza i wyjaśnienie problemu językiem zrozumialym dla pacjenta

Bardzo miły, rzeczowy i konkretny dermatolog.

Pod skrzydła doktor Norbeckiej trafiłam w październiku ubiegłego roku. Zleciła szereg badań, a nie leczyła w ciemno. Zaczęła od wnikliwej diagnozy i to był strzał w dziesiątkę. Co najważniejsze pani doktor nie leczy skutków , ale przyczynę problemu. W tej chwili mam buzię jak marzenie , a u pani doktor leczy się teraz mój facet. Serdecznie polecam współpracę z doktor Norbecką :)

Leczę się u Pani doktor w Medixie. Pani doktor jest wspaniała. Miałam problem skórny - uczulenie kontaktowe. Pani doktor zdiagnozowała to w 5 minut i wdrożyła leki, które po dłuższym czasie stosowania pomogły na bardzo długo. Pani doktor jest super lekarzem, zawsze miła, uśmiechnięta i fachowa.

Super dermatolog i lekarz! Usługi na najwyższym poziomie i po przystępnych cenach. Trwałość i efekt zabiegu oraz estetyka- rewelacyjne. .Miła obsługa. Polecam !!!

Potwierdzam, ta pani dermatolog ma powołanie do tego zawodu. Nie naciąga na zbędne zabiegi, cierpliwie tłumaczy, jest sympatyczna w sposobie bycia i jest ogólnie w porządku.

Rzeczywiście, odpowiedni dermatolog może dużo zmienić w naszym życiu. Mi dr Norbecka poprawiła moje samopoczucie, zdrowie, a przez to także to jak siebie odbieram i jak funkcjonuję. Jestem zadowolona z porad. Polecam

Znakomity lekarz! Doświadczona, zainteresowana zdrowiem pacjenta, pomocna, skuteczna. Wyleczyła z rewelacyjnymi efektami trądzik młodzieńczy i kurzajkę (bez wypalania, dość nietypowymi metodami). Polecam !!!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog "?

Maciej Krajewski

Gabinet Dermatologiczny Aleksander Karpisiewicz
Święty Marcin 43, Parter
Poznań

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota
34-100 Wadowice