lekarz Renata Ociepko-Poznańska

Internista, Lekarz medycyny pracy

1,6
1,4

Nikomu nie polecam tej Pani Doktor. W życiu nie spotkałam się w gabinecie lekarskim z taką arogancją, złościwoscią, brakiem kompetencji i totalnym barkiem jakiejkolwiek (!) empatii. Nawet nie była uprzejma mnie przebadać. Nie wiem po co tacy ludzie pracjuą w tym zawodzie skoro TOTALNIE się do tego nie nadają. ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!

Pani "Doktor" nie nadaje się nawet do leczenia zwierząt a co dopiero ludzi. Brak jakiegokolwiek kontaktu z pacjentem podczas wizyty. "Leczy" chyba z przymusu. Ma nawet problem z wystawieniem zwolnienia lekarskiego bo twierdzi, że pacjentowi nic nie dolega, po czym wystawiając je z wielką łaską pisze, że pacjent musi leżeć w łóżku. Czy tylko dla mnie jest to absurdalne? Gdy poszłam do niej z bolącym i opuchniętym palcem u stopy stwierdziła "widzi, że boli bo jest opuchnięty i czerwony"- Naprawdę? taką diagnozę postawiłam sobie sama w domu. Została mi przepisana ...

Gdy poszłam do niej z bolącym i opuchniętym palcem u stopy stwierdziła "widzi, że boli bo jest opuchnięty i czerwony"- Naprawdę? taką diagnozę postawiłam sobie sama w domu. Została mi przepisana maść, która nie pomogła. Postanowiłam zgłosić się do szpitala- tam od razu stwierdzono zakażenie. Dostałam antybiotyk. Po dwóch dniach nie było śladu na palcu. Jak widać nie trzeba było długo myśleć żeby postawić trafną diagnozę i przepisać odpowiednie leki.
Stanowczo ODRADZAM wizyty u tej Pani!

Jedyne co potrafi ta lekarka to sprawiać ból patykiem przy badaniu gardła - o ile do takowego dojdzie. Pani 'doktor' zapatrzona w komputer tylko coś tam stale pisze nie podejmując jakiejkolwiek rozmowy. Można się u niej poczuć jak na dywaniku u dyrektora czekając na wyrok. Milcząca osoba chyba już dawno nie będąca na czasie z lekami jak i schorzeniami. Być może jest przymuszana do pracy? Może warto poinformować Uwagę, że w katowickiej placówce ludzie są przetrzymywani i zmuszani do pracy? Pani ma już swoje lata - to widać ewidentnie, myślę że czas najwyższy udać się na zasłużoną emeryturę. Może kiedyś jej podejście było na czasie, ale teraz ludzie zadają pytania, chcą wiedzieć wszystko - szczególnie że w dobie internetu wiele czytają o różnych schorzeniach przez co sami się nakręcają że dzieje im się coś niedobrego. Lekarz powinien uspokoić i przyjrzeć się uważnie. U tej doktor tego nie ma. Nie wiem czy właściwie jest cokolwiek? Nawet ciężko o otrzymanie L4 gdzie słyszy się odzywki, że jakby tak każdy chciał L4 to nikt by nie pracował. Ale halo, halo. W życiu człowieka w moim odczuciu nie chodzi o pracę, a o zdrowe przeżycie swojego własnego życia :) Ja jeśli choruję to idę do lekarza, nie należę do osób które wolą się męczyć w pracy z gorączką, katarem, kaszlem i zarażać innych - no cóż najwidoczniej zły ze mnie pracownik, ale cieszę się że dla samej siebie jestem dobra bo dbam o swoje zdrowie na tyle ile mogę :) Pani doktor nie pozdrawiam bo byłoby to absurdem.

Pani doktor pracuje za karę. Obrażona na cały świat. Na pytania odpowiada zdawkowo albo wcale. Nie przeprowadza wywiadu, przepisuje te same leki. Diagnoza juz po 2 min. Niestety bardzo nie uprzejma. Polecam Pani doktor wiecej uśmiechu na codzień, może to przełoży się na opinie pacjentów :)

Pani doktor to wspanialy lekarz, uprzejma, doswiadczona lekarka. Przede wszystkim jest lekarzem z powolania, pełna empatii a to jest dzisiaj najwazniejsze.

Pani Doktor nie ma czasu, a na moje pytabie co mi jest stwierdziła że nic nie widzi i co ona ma zrobić Nie polecam nikomu

Nie polecam nikomu

Bardzo nieuprzejma lekarka. Każda dolegliwość jest zmyślona; przy ostatniej wizycie z bardzo ciężkim kaszlem i wysoką gorączką nie doprosiłam się nawet zwykłego osłuchania i spojrzenia w gardło.

Pani Doktor zawsze jest w złym humorze przepisze co sie karze byle jak najszybciej pozbyć się delikwenta. Nie wiela ja obchodzi co danej osobie jest. Nikomu nie polecam tak nie miłej Lekarki .