mgr Renata Pajdamgr Renata Pajda - zdjęcie profilowe

mgr Renata Pajda

Psycholog, Psychoterapeuta

Praca z ludźmi i dla ludzi, jest tym co daje mi radość.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą.

Studia magisterskie ukończyłam ...

Praca z ludźmi i dla ludzi, jest tym co daje mi radość.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą.

Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim; drugie studia magisterskie ukończyłam w WSH w Sosnowcu. Jestem także absolwentką Podyplomowych Kwalifikacyjnych Studiów Pomocy Psychologicznej na Uniwersytecie Śląskim.

W czerwcu 2013r. ukończyłam czeroletni proces kształcenia w zakresie psychoterapii w Śląskiej Szkołe Psychoterapii, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psych...

Godzina, to trochę mało, ale mimo to jestem zadowolony. Polecam usługę u tego terapeuty- psychologa.

Początki były trudne. gdyby nie polecenie przez koleżankę, to bym jej nie wybrała. Może miała zły dzień, ale jakoś nam nie było po drodze. w sumie byłam kilkanaście razy i było ok. Parę razy to tak trafiła, że byłam w szoku. Szkoda tylko, że trzeba dymać do Michałkowic bo jej już nie ma na 1 maja. Nie zrażajcie się, bo ona chyba tak jak my miewa gorsze dni, ale czasami jest genialna. Ogólnie, bez szału, ale jest dobra.

To co mi się nie podoba to to, że w necie adres na 1 Maja a tak naprawdę to jest w Michałkowicach. Dobrze, że numer telefonu się zgadza. Byłam kilkanaście razy. Czasami mi się średnio podobało, ale w sumie było dobrze. Parę razy to tak trafiła, że nie mogłam uwierzyć. Nawet dobrze to zniosłam. Może być.

Jest nawet całkiem dobra, szkoda ze nie ma kontraktu z NFZ. Nie każdego stać na płatną terapię. Choć przyznaję, że raz przyjęła mnie za darmo. To co ważne, to podała mi miejsca gdzie mają kontrakt i leczą za free.

polecam osobę; jestem zadowolony - to było kilka spotkań, ale te 50 minut czasami trochę mało; teraz jest jeszcze jakiś projekt i trudno o termin; poza tym OK

Wciąż poszukujesz "Psycholog Siemianowice Śląskie"?

Krystyna Labus

Psychoterapeuta