Praca z ludźmi i dla ludzi, jest tym co daje mi radość.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą.

Studia magisterskie ukończyłam ...

Praca z ludźmi i dla ludzi, jest tym co daje mi radość.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą.

Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim; drugie studia magisterskie ukończyłam w WSH w Sosnowcu. Jestem także absolwentką Podyplomowych Kwalifikacyjnych Studiów Pomocy Psychologicznej na Uniwersytecie Śląskim.

W czerwcu 2013r. ukończyłam czeroletni proces kształcenia w zakresie psychoterapii w Śląskiej Szkołe Psychoterapii, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne; prowadzonej przez Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów oraz Polski Instytut Psychodramy.
W lutym 2013r. otrzymałam tytuł Asystenta Psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy w Krakowie;
W kwietniu 2013r. ukończyłam szkolenie w Polskim Instytucie Simontonowskim - tygodniowa sesja terapeutyczno-szkoleniowa terapią Simontonowską;

Od 2011 roku posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii metodą Przedłużonej Ekspozycji w leczeniu stresu pourazowego. Ukończyłam szkolenie: ZORIENTOWANA NA TRAUMĘ TERAPIA POZNAWCZO-BEHAWIORALNA (TF-CBT) w leczeniu zaburzenia stresowego pourazowego (PTSD) w Interdyscyplinarnym Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego.

W latach 2007-2010, ukończyłam:
- kurs psychoterapii w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej;
- szkolenie trenera warsztatów kreatywności Odyssey of the Mind;
- Śląską Szkołę Trenerów "Meritum" w Katowicach - 5 stopień EQF;
- szkolenie z terapii przez sztukę organizowane przez Fundację im. T.Deca przy Szpitalu Babińskiego w Krakowie.

Pracuję pod superwizją.
Praca zawodowa:
przez 6 lat pracowałam w Centrum Leczenia Oparzeń jako psychoterapeuta, od 2 lat pracuję w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach, od 7 lat pracuję w Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji KORE; od 2012 pracuję w Centrum Psyche&Soma w Siemianowicach Śląskich, współpracuję z NZOZ MedOrzeł w Piekarach Śląskich.
Staż i wolontariat:
(2011/2012) odbyłam trzymiesięczny staż w Samodzielnym Publicznym Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich, (2008) trzymiesięczny wolontariat w Samodzielnym Publiczny Zakładzie Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Siemianowicach Śląskich. Te. 798 754 896

Godzina, to trochę mało, ale mimo to jestem zadowolony. Polecam usługę u tego terapeuty- psychologa.

Początki były trudne. gdyby nie polecenie przez koleżankę, to bym jej nie wybrała. Może miała zły dzień, ale jakoś nam nie było po drodze. w sumie byłam kilkanaście razy i było ok. Parę razy to tak trafiła, że byłam w szoku. Szkoda tylko, że trzeba dymać do Michałkowic bo jej już nie ma na 1 maja. Nie zrażajcie się, bo ona chyba tak jak my miewa gorsze dni, ale czasami jest genialna. Ogólnie, bez szału, ale jest dobra.

Jest nawet całkiem dobra, szkoda ze nie ma kontraktu z NFZ. Nie każdego stać na płatną terapię. Choć przyznaję, że raz przyjęła mnie za darmo. To co ważne, to podała mi miejsca gdzie mają kontrakt i leczą za free.

polecam osobę; jestem zadowolony - to było kilka spotkań, ale te 50 minut czasami trochę mało; teraz jest jeszcze jakiś projekt i trudno o termin; poza tym OK

byłem dwa razy na konsultacji - jest OK; nie bardzo rozumiem po co chodzić miesiącami; bodajże konsultacji można mieć do pięciu (tak mówiła) a później trzeba ustalić czas trwania terapii - nie było takiej potrzeby, ale konsultacje u tej pani polecam

Wyjątkowo dobry psychoterapeuta, potrafi pomóc i rozwiązać problemy pacjenta. Polecam.

Pani Renata Pajda jest godną polecenia psychoterapeutką.

Pani Renata Pajda jest godną polecenia psychoterapeutką.