lekarz Renata Paliga

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Nie polecam Pani doktor. Poszedłem do niej z dolegliwościami układu trawiennego. Skierowała mnie na badania krwi, kału i moczu oraz na badanie USG Jamy Brzusznej, badania nic nie wykazały. Pani doktor oznajmiła mi, że jestem „zdrowym, młodym człowiekiem.” Poszedłem do innego lekarza, od razu zostałem skierowany na gastroskopie i kolonoskopię. Okazało się, że gdybym zwlekał jeszcze rok, skończyłbym z rakiem jelita grubego. Nie polecam!

Bardzo życzliwa i zarazem trochę zagubiona lekarka. Już dawno nie operuje, wiele już nie pamięta. Chce dobrze, ale czasami jej nie wychodzi. Idealna dla starszych ludzi, ma bardzo dobry kontakt z osobami po 80-tce.

Wspaniała osoba, kompetentna ,bardzo życzliwa , podchodząca sercem do dzieci....zawsze trafne diagnozy. Z całego serca polecam a Panią Doktor serdecznie pozdrawiam i cieszę się, że niedlugo będę mogła ponownie korzystać z porad Pani Doktor.

Super lekarz pod każdym względem. Obecnie przyjmuje pacjentów tylko komercyjnie w Domu Lekarskim w Szczecinie. Trzeba zapłacić 160 zł za wizytę, ale warto. Z całego serce polecam.

Absolutnie cudowna lekarka. Zawsze trafna diagnoza. Nie przepisuje niepotrzebnie antybiotykow. Do kazdego dziecka podchodzi z troską. Moje dzieci nazywają pania "doktor czarodziejka" :-)

Świetny lekarz, konkretny, profesjonalny pediatra. Bardzo dobre podejście, trafne decyzje. Polecam Panią doktor. !!

Rewelacyjna pod każdym względem. Zawsze wysłucha i postawi prawidłowo diagnozę. Dzieci się jej nie boją, miła i uprzejma nie tylko dla swoich pacjentów. Cuuudowna