dr Renata Pietkiewicz

1,8
1,6
1,3
1,3

Moją wizytę opisałabym w skrócie 3xB.. Beznadziejna, bezczelna i bez chęci udzielenia pomocy. Byłam u tej Pani dwa razy, pierwszy i ostatni. Nie przyjemna, arogancka, wzbudzająca negatywne emocje, nie szanuje ludzi. Trzymać się z daleka od tej Pani.

Jestem w szoku jak można być tak nie uprzejmym lekarzem. Brak totalnej wyrozumiałości, Pani doktor przeprowadziła badanie z wielką łaską nie szanuje pacjentek które nie chodzą do niej regularnie… bardzo mnie rozczarowała ta wizyta.

Bardziej nieprzyjemnej ginekolog nie spotkałam…bardzo nie miła i mało wyrozumiała dla pacjentów, którzy byli zmuszeni skorzystać z porad innego specjalisty …

Nawet jednej gwiazdki nie powinna dostac.Kobieta bardzo niemiła i arogancka. Jest lekarzem a traktuje pacjenta jak by miał wszystko wiedzieć. Nie można nic się dowiedzieć od Szanownej Pani Doktor. Jak by za kare tam siedziała. Nie powinna pracować z ludźmi. Nikomu nie polecam.

Nie pochodzę stad i ginekologa potrzebowałam na już (jestem w ciąży). Inne opinie na tym portalu przekonały mnie w utwierdzeniach, ze natknęłam się na mega nieprzyjemna, wręcz arogancka kobietę na nieodpowiednim stanowisku.

Jedna gwiazdka przyznana tej osobie to i tak zbyt wiele. Podzielam opinię wyrażone tu przez większość rozczarowanych pacjentek. Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku. Brak elementarnych zasad kultury i podejscia, o empatii nie wspomnę. Żenada. Lekarz o takiej specjalizacji powinien byc ciepły i profesjonalny, a nie pracować za karę. Oczywiście beznadziejna diagnoza powoduje, że muszę udac sie do innego lekarza. Odradzam i tez bede omijac gabinet z daleka.

Nie polecam !!! Przy każdej wizycie stresuje się że znowu nie zrobi najpotrzebniejszych badań. Jeśli chodzi o nfz to naprawdę jest nie kompetentna . Nie polecam kobieta w ciąży duży stres przy Pani Doktor przy każdej wizycie. Moim zdaniem ktoś powinien się tym zająć że tak nie kompetentny lekarz tam pracuje. Przez całą ciaze praktycznie nie robi badań tyle co zleca badania krwi czy moczu, o usg mozna pomarzyć przez cały cykl ciazy może 2 razy zrobi do tego nie powie czy wszystko wporzadku z dzieckiem czy nie . Nie polecam

Lekarka mila chyba tylko dla pacjentow ktorych przyjmuje prywatnie. Lekcewazace i chamskie podejscie do pacjenta. W dodatku uderza jej brak niewiwdzy na elementarne tematy ginekologiczne. Hahaha W 3 miesiacu ciazy zostalam odeslana do domu bez skierowanaia na badania, bez ksiazeczki ciazowej, bez zdiagnozowania.(skad jej niechec? Moja Wczesniejsza wizyta u innego lekarza i byla to wizyta prywatne. Pani doktor oburzona, ze smialam przyjsc do niej na nfz). Zenada, nie polece nikomu i nigdy tam nie wroce

Pierwszy kontakt z pania dr postawił wszystko na jedna karte nigdy wiecej nie skorzystam.Przed zarejestrowaniem zapytałam sie kiedy przyjsc (chodziło jaki czas musi minac od zarzywania tabletek zeby zrobic badanie ).Odpowiedz:a co nie jest pani zarejestrowana to nie mamy o czym rozmawiac,a zadnego badania nie trzeba robic.Krzykiem i takim wzrokiem traktowanie pacjentów -troche kultury i szacunku bo pacjent to nie smiec,bez wykształcenia

Poszłam do pani Doktor bo zdążyło mi się coś czego jeszcze nie doświadczyłam pani doktor nawet nie podjęła się zbadania mnie po czym powiedziała mi że nie nadajemy na tych samych falach i kazała zmienić lekarza i właśnie od niego wracam pani doktor to nie był zwykły okres czeka mnie szereg badań a pani życzę dużo zdrówka cierpliwości i może ponownego wybrania się na studia ,a i po porady jak rozmawiać ze swoimi pacjentkami.