mgr Renata Procak

Psychoterapeuta

Bardzo kompetentna i profesjonalna terapeutka, podiada duze dosiadczenie i jest bardzo zaangazowana w prace, oosobiscie jesli miałabym polecac to na pewno polecam Renate Procak

Bardzo polecam!!!!!! Ciepła, wspierajaca i bardzo kompetentna. Pracowałam przez 4 lata i moje życie sie bardzo zmieniło.

Renata… bardzo ciepła, kompetentna terapeutka. Czuła, wspierająca, zaangażowana. Nawet po kilku latach przerwy pamięta gdzie i jak zakończyliśmy terapie poprzednim razem. Polecam bardzo.

Nie polecam tej pani. Korzystałam z usług prywatnie dłuższy okres. Jak poinformowałam terapeutke, ze chce na jakiś czas zawiesić terapie to pani terapeutka zaczęła stosować metody manipulacyjne, przymuszać wręcz do kontynuacji, bo jej zaplanowany budżet nie pozwalał na przerwanie terapii. Po miesiącu czasu , od czasu poinformowania tej pani o przerwie w terapii, pojawiłam się u tej pani ponownie to kobieta nie mogła znieść, ze jestem na tyle silna, by się nie dać jej zmanipulować i musiała na pożegnanie dodrzucic; cytuje”miałaś w związku każdym te same problemy i ciekawe, czy nie będziesz miała tego samego problemu w każdym kolejnym”. Pani Renato odpowiem na Pani troskę: nie mam:-). To jest profesjonalizm i kompetencje pani prezes instytutu gestalt w Krakowie? Tak zachowuje się dobry terapeuta po dwóch latach, gdzie brała ta pani niemałe pieniądze za prywatne wizyty? W tamtym momencie to świadczyło tylko o tym jak słaby i bezradny na odmowę kontynuacji terapii pacjentki jest terapeuta. Nie polecam tej pani, wyciągała tylko pieniądze nawet próbując na dwie godzinne sesje pod rząd, bo jej pacjent odwołał spotkanie. Pani nieetyczna, kompletny brak profesjonalizmu, gdzieś się pogubiła. Radzę wyciągnąć wnioski i szanować pacjentów, bo brak tego ma wplyw na Psni reputacje.

Atrakcyjna kobieta , bardzo atrakcyjna - pozdrawiam .Bardzo kontaktowa kobieta z którą chce się rozmawiać i która ma fajny głos. Spotkamy się w Krakowie

Pani Doktor bardzo inteligentna prowadząca rzeczowo rozmowę z pacjetem i do tego bardzo ładna

Byłem w terapii u pani Renaty i szczerze polecam terapię u tej Pani innym.

Byłem w terapii u pani Renaty i szczerze polecam terapię u tej Pani innym.