mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska) - zdjęcie profilowe

mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

Dietetyk

mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska) – dietetyk. Absolwentka dietetyki, Wydziału Humanistyki i Zdrowia, Małopolskiej Wyższej Szkoły w Krakowie oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Uczestniczka licznych kursów i konferencji naukowych dotyczących żywienia. Od 2011r. pracuje jako dietetyk w Centrach Dietetycznych Naturhouse w Krakowie. Posiada Certyfikaty ukończenia kursów m. in.: Dietetyka Kliniczna, Dietetyka Sportowa.

Jestem prze szczęśliwa!!!! wiem ze pewnie wiele osób w ten sposób pisze, ale ja na prawdę już nie wierzyłam, że mogę schudnąć a udało się!!!! bardzo dziękuję Pani Renatko to dzięki Pani pomocy i przede wszystkim dzięki OGROMNEMU WSPARCIU jakim mnie Pani obdarzyła. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam wszystkim! Jeśli ktoś potrzebuję wsparcia podczas diety koniecznie powinien przyjść do Pani Renaty. Ona potrafi zmobilizować ojj potrafi... :)

Pani Renato chciałam Pani tą drogą podziękować za opiekę nad moją mamą, która odchudza się pod Pani okiem i wg Pani wskazówek. Cotygodniowe wizyty są dla niej bardzo motywujące a szczególnie Pani ciepłe podejście, zaangażowanie, kompetencje i uśmiech:). Po miesiącu kuracji moja mama schudła 4 kg i ma apetyt na więcej, coraz lepiej się z tym czuje. Jednocześnie zmniejszyły się obwody w talii. Pozdrawiam gorąco i będę namawiać wszystkich znajomych, którzy mają problemy z nadwagą żeby się do Pani zgłosili. córka p. Katarzyny M

córka p. Katarzyny M

Chyba nie trzeba zachwalać tylko wyciągać wnioski: schudłam 19 kg, mieszczę się w rozmiarze 40 przy wzroście 170 cm a trochę lat już mam i wreszcie chce mi się gotować czego wcześniej nie znosiłam! Jedynie co mnie zawstydza to, to, że p. Renata uświadomiła mi, że przez większość życia jadłam śmieciowe produkty a wydawało mi się, że jem prawidłowo. Najważniejsze żeby tego nie zniweczyć bo trochę to trwało ale dałam słowo p. Renacie, że do stanu sprzed nie wrócę

Sympatyczna, konkretna i zaangażowana w problem pacjenta. Spotkania z Panią Renatką co tydzień sprawiły, że naprawdę zaczęłam się kontrolować i dbać o swoje zdrowie. Dzięki niej tak naprawdę uwierzyłam w siebie i w to, że jeszcze mogę dużo w życiu osiągnąć. Dziękuję.

Sympatyczna, konkretna i zaangażowana w problem pacjenta.
Dziękuję.

Odchudzałam się w tamtym roku na wiosnę u Pani Renaty, bardzo dobrze mi się z nią współpracowało. Czy orientuje się ktoś może gdzie teraz przyjmuje Pani Renata? Z góry dziękuję za odpowiedź

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Kraków"?

Harmonia Ciała
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nature and Medicine