Renata Radlińska-Gerlach

Stomatolog, Ortodonta

3,6
3,6
3,5

Pani Ortodonta w trakcie leczenia wydawała mi się dość miła, aż nawet na wyrost. Pierwsza wizyta kosztowała 65 zł aż do ceny 220 na końcu leczenia. Oprócz 2 aparatów łącznie 3300 zł i sprzętów które mam teraz nosić łącznie 1500zł w czasie leczenia musiałem zainwestować ponad 1000 zł w dwa sprzęty, które wg mnie kompletnie nie były przydatne, tylko utrudniały mi mówienie i pracę. Już pod koniec leczenia skasowała mi wizytę kontrolną 2x na rachunku co zobaczyłem dopiero później wiec trzeba się pilnować z płaceniem. Oprócz tego pali papierosy co mnie obrzydza.

W mojej sytuacji czas leczenia długi. Nie wiem jak u państwa. Na wielu portalach pisze ze jest najlepszą w Tarnowie. Nie zgodzę się z tym zupełnie. Na ostatniej wizycie w gabinecie odnosiła się do mnie dosyć pretensjonalnie. Ceny są wysokie jak u większości lekarzy przyjmujących prywatnie.Dodzwonienie się do niej graniczy z cudem.

Do tej pory myślałam że jest to bardzo mila osoba. Jednak po wczorajszej wizycie zmieniam zdanie.Miała pretensje do mnie i do mojego syna o to, ze nie spał w aparacie ruchomym,gdyż nie dał rady go wcisnąć jak dla mnie juz szczyt bezczelności.

Wiele z państwa piszę że jest świetna w każdym calu. Nie do końca się zgodzę. Największe minusy za ceny, zły kontakt i spóźnienia! Oprócz tego polecam!

Sama w sobie pani jest dosyć przyjemną osobą. Higiena i bezpieczeństwo pracy oceniam jako wzorowe. wizyta jest droga, trudno jest się na nią umówić i są koszmarne opóźnienia!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnów"?

ulica Krasińskiego 6A

AMO-DENT