lekarz Renata Rykała pietruszewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Polecam :) Profesjonalizm pod każdym względem, super obsługa a przede wszystkim badania wykonane z należytą starannością i wszystko przejrzyście wytłumaczone. Jeśli ktoś z was zastanawia się nad wyborem lekarza to bez wahania polecam.

Jeśli ktoś z was zastanawia się nad wyborem lekarza to bez wahania polecam.

Polecam Panią doktor w 100 %. Mimo iż nie prowadziła ciąży od samego początku, zajęła się nią kompleksowo. Zainteresowanie było maxymalne. Każde badanie obejrzane ze starannością. Fachowa w swoim zawodzie. W gabinecie prywatnym opłacało się czekać mnóstwo czasu. Przecież każda pani chce być traktowana jako najważniejsza, a Pani dr mimo wielu pacjentek nie zbywała brakiem czasu. W szpitalu również fachowe podejście, przecież inni lekarze nie muszą wiedzieć że znamy się z prywatnego gabinetu. Pani doktor na 6!

Umówiona na wizytę prywatną do Pani Dr na 20...wizyta zrealizowana o godz.24:00!!!!!a nie byłam ostatnia !!! Biedne kobiety siedzące w kolejce,jak zdesperowane,skoro godzą się jeszcze płacić za takie traktowanie? Żenada! Pani doktor bez rewelacji.... Więcej nie postacie moja noga w tej przychodni!

Żenada!
Pani doktor bez rewelacji....
Więcej nie postacie moja noga w tej przychodni!

Z całym sercem polecam Panią Doktor. Bardzo sympatyczna i konkretna. Nie owija w bawełnę. Interesuję się pacjentkami, jest wnikliwa i odpowiada na każde zadane pytanie. Wraz z mężem jesteśmy jej bardzo wdzięczni za pomoc - po prostu uratowała mi życie...

Koszt badania położniczo-ginekologicznego,usg itd to 120 zł ale są to pieniądze zainwestowane w dobro moje i dziecka,ponieważ lekarz jest świetny!!Mam 22lata pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę i to w dodatku bliżniaczą.Cieszę się że ją poznałam 2 lata temu=)=)aż chce się iść na wizyte.=)

to wspanialy lekarz wszystkim serdecznie polecam jestem mloda dziewczyna, bardzo balam sie pierwszej wizyty u ginekologa, ale Pani doktor od razu zdobyla moje zaufanie, wszytsko dokladnie tlumaczy, wyjaśnia, niczego nie lekceważy. chodzę już do niej od 2 lat i nie zamieniłabym na nikogo innego :) polecam goraco!!!!

Zwykłe badanie 70zł + usg 60zł.Przesympatyczna P.doktor.Polecam gorąco.

Zwykłe badanie 70zł + usg 60zł.Przesympatyczna P.doktor.Polecam gorąco.

Prowadziła moje dwie ciąże. Pierwsza przebiegała bez komplikacji a w drugiej był problem z wysokim nadciśnieniem. Uratowała życie mojemu dziecku i mi. Nie bagatelizuje niczego w trakcie trwania ciąży. Miła, kompetentna, zaangażowana, trafnie diagnozuje.

Witam :) Bylam pacjentka Pani doktor, prowadzila moja pierwsza ciaze i wszystko bylo jak nalezy, Pani doktor bardzo mila, uprzejma, chetna do udzielania informacji, jest delikatna, zawsze na poczatku wizyty przeprowadza maly wywiad, omawia co bedzie robione:) jest na prawde doskonalym lekarzem. Niestety przyjmuje w mojej przychodni raz w miesiacu, a jestem w ciazy wiec bede musiala powedrowac za Pania Doktor az do Zgierza :) i zrobie to z wielka przyjemnoscia :) Pozdrawiam

rewelacyjna kobieta, delikatna, kompetentna, uprzejma. Ciesze się, że jako mloda dziewczyna trafiłam właśnie na nią. Życzyłabym sobie i innym, aby wszyscy lekarze tacy byli. Pomogla mi bardzo, zarówno przed, w trakcie i po ciąży. Wizyta u niej to przyjemność. Co prawda trzeba odczekać w kolejce 1-2 godziny, ale to tylko świadczy o jej dokładności i popularności wśród Pacjentek