dr n. med. Renata Talar-Wojnarowska

Gastrolog

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Prowadzi mnie od wielu lat, szuka różnych sposobów leczenia, proponuje programy. Polecam.

Pani profesor zdecydowanie godna polecenia, leczy najcieższych chorych na zapalenia jelit, ja mam teraz leczenie biologią, dzięki niej uniknąłem operacji, nie straszy chorobą, nie każe jeść kleików, wszyscy z którymi rozmawiałem jak do niej trafili to już nie zmieniają lekarza

specjalizuje się w chorobach jelit, bardzo mi pomogła w okresie rzutu choroby, leczy najnowocześniejszymi lekami w klinice w szpitalu, można o wszystko pytać, choć ma wielu pacjentów

bardzo kompetentna i sympatyczna pani doktor, poświeca wiele czasu pacjentowi

bardzo kompetentna i sympatyczna pani doktor, poświeca wiele czasu pacjentowi