Renata Turska-Malińska

Ortodonta

3,9

Nie zgadzam się z opiniami negatywnymi, gdyż Pani Turska jest świetnym specjalista i bardzo uprzejmą osoba. Chodzę już ponad rok z aparatem i efekty już są super. Cóż to za emocjonalne komentarze. U tego ortodonty nie ma wykładzin więc nie wiem skąd ten komentarz, a warunki do tego typu usług super w gabinecie. Polecam

Bardzo uprzejma i profesjonalna ortodontka polecam

Bardzo uprzejma i profesjonalna ortodontka polecam

Nie jestem zadowlona z tego lekarza, uważam, że lekceważy pacjenta. Byłam u niej na konsultacji, wydawała się mila i kompetentna, ale poźniej to się zmieniło gdy zadzwonilam, aby coś wyjaśnić. Zostałam potraktowana bardzo niegrzecznie.

Leczylam swoje zeby u Pani Turskiej-Malinskiej od kiedy pamietam. Nigdy nie spotkalam sie z niemila "obsluga" lub brakiem profesjonalizmu czy czasu. Niestety ludzki organizm to nie komputer z ktorym mozna wszystko zaprogramowac, tak wiec efekty koncowe zawsze moga sie roznic od tyhc, ktore byly zamierzone, choc szczerze przyznaje ze w wiekszosci przypadkow diagnozy i przewidywania byly trafione w 100%. Polecam wszystkim.

Świetna lekarka godna polecenia. Zna się bardzo dobrze na tym co robi i co najważniejsze jest bardzo uprzejma.

Chodzę do Pani Doktor od lat z dwojgiem dzieci. Jej profesjonalne podejście pozwoliło córce na uniknięcie stałego apartu. U syna wyniki leczenia były widoczne po bardzo krótkim czasie. Wspaniała kobieta i bardzo profesjonalny stomatolog. Polecam

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Doktor zawsze jest bardzo elastyczna czasowo. Bardzo starannie przygotowuje swoje prace i jeżeli chodzi o mnie, to osiągnęła wspaniałe rezultaty.

2 lata do niej chodziłam z aparatem stałym. Nie podoba mi się efekt końcowy - zęby na górze są nadal zbyt wysunięte, ale najgorzej jest z dołem, który jest po prostu krzywy! Wydaje mi się, że musiałabym założyć drugi raz aparat, aby to wszystko poprawić. Nie wiem... może jestem jakimś odosobnionym przypadkiem, ale człowiek nie tego się spodziewa za tyle kasy, ile należało wydać!

Poszedłem do pani dr na pierwszą wizytę żeby oceniła co można zrobić, nie potrafiła konkretnie ustalić leczenia, nie powiedziała wprost czy wyrywać zęby czy nie, podczas mojej wizyty rozmawiala przez telefon i kłóciła się z mężem, a jak zadawałem jej pytania to ogładała wyciski innych pacjentów i przygotowywała łuk dla kogoś innego. Zero profesjonalizmu...nie mówiąc o niemiłym traktowaniu. Czułem się jakby robiła mi łaskę że przyszedłem. Nie mówiąc o tym że wygląd gabinetu pozostawiał wiele do życzenia, stare wykładziny, brudno, zero ogrzewania. Nie polecam...

Pani Turska-Malińska to lekarz którego mogę zdecydowanie wszystkim polecić. Jest bardzo profesjonalna i zdecydowanie wie co robi.