Renata Turska-Malińska

Ortodonta

Jestem bardzo zadowolona.Jeźdzę z dziećmi do pani Renaty od kilku lat ponad 100 km .Mamy do niej zaufanie jest bardzo dobrym fachowcem i niczego nie narzuca jak u innych specjalistów.Polecam wszystkim osobom które potrzebują aparatów dla swoich pociech.

Nie zgadzam się z opiniami negatywnymi, gdyż Pani Turska jest świetnym specjalista i bardzo uprzejmą osoba. Chodzę już ponad rok z aparatem i efekty już są super. Cóż to za emocjonalne komentarze. U tego ortodonty nie ma wykładzin więc nie wiem skąd ten komentarz, a warunki do tego typu usług super w gabinecie. Polecam

Nie jestem zadowlona z tego lekarza, uważam, że lekceważy pacjenta. Byłam u niej na konsultacji, wydawała się mila i kompetentna, ale poźniej to się zmieniło gdy zadzwonilam, aby coś wyjaśnić. Zostałam potraktowana bardzo niegrzecznie.

Bardzo uprzejma i profesjonalna ortodontka polecam

Bardzo uprzejma i profesjonalna ortodontka polecam

Leczylam swoje zeby u Pani Turskiej-Malinskiej od kiedy pamietam. Nigdy nie spotkalam sie z niemila "obsluga" lub brakiem profesjonalizmu czy czasu. Niestety ludzki organizm to nie komputer z ktorym mozna wszystko zaprogramowac, tak wiec efekty koncowe zawsze moga sie roznic od tyhc, ktore byly zamierzone, choc szczerze przyznaje ze w wiekszosci przypadkow diagnozy i przewidywania byly trafione w 100%. Polecam wszystkim.

2 lata do niej chodziłam z aparatem stałym. Nie podoba mi się efekt końcowy - zęby na górze są nadal zbyt wysunięte, ale najgorzej jest z dołem, który jest po prostu krzywy! Wydaje mi się, że musiałabym założyć drugi raz aparat, aby to wszystko poprawić. Nie wiem... może jestem jakimś odosobnionym przypadkiem, ale człowiek nie tego się spodziewa za tyle kasy, ile należało wydać!

Chodzę do Pani Doktor od lat z dwojgiem dzieci. Jej profesjonalne podejście pozwoliło córce na uniknięcie stałego apartu. U syna wyniki leczenia były widoczne po bardzo krótkim czasie. Wspaniała kobieta i bardzo profesjonalny stomatolog. Polecam

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Doktor zawsze jest bardzo elastyczna czasowo. Bardzo starannie przygotowuje swoje prace i jeżeli chodzi o mnie, to osiągnęła wspaniałe rezultaty.

Pani Turska-Malińska to lekarz którego mogę zdecydowanie wszystkim polecić. Jest bardzo profesjonalna i zdecydowanie wie co robi.

Świetna lekarka godna polecenia. Zna się bardzo dobrze na tym co robi i co najważniejsze jest bardzo uprzejma.