dr n. med. Renata Ullmann

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Ukończyła Katowicką Akademię Medyczną Oddział w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyła w Państwowym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, gdzie podjęła pracę w 1994 r. W 2001 roku uzyskała tytuł specjalisty psychiatrii. Ukończyła kurs terapii krótkoterminowej.

Dalsze doświadczenie zawodowe:

- Poradnia Zdrowia Psychicznego w Rybniku (od 2006 roku)
- Ustrońskie Centrum Psychoterapii (2009- 2011)
- Poradnia Zdrowia Psychicznego w Skoczowie
- Powiatowy Zespół Orzekania o Niepeł...

Kompetentna, empatyczna, uprzejma. Doskonały diagnosta. Zdecydowanie polecam Panią Doktor, szczególnie początkującym, bowiem wyjaśni istotę choroby i sposób leczenia

Pani Renata jest skupiona na wielu pacjentach dlatego może być odbierana jako rozkojarzona . Poprzez zlecane badania krwi kontroluje stan zdrowotny pacjenta nie tylko z dziedziny psychiatrii . Jest bardzo dobrym specjalistą i odbiera telefony pacjenta.

Totalna znieczulica, brak podstawowej wiedzy. Jaki to psychiatra który twierdzi że osoba niepełnosprawna intelektualnie niepotrafiąca samodzielnie dobrać ubioru do warunków zewnętrznych, niepotrafiąca pisać, czytać zrobić sobie posiłku, niepotrafiąca komunikować się werbalnie z ilorazem inteligencji na poziomie 30 jest w stanie cyt.:"nie wymaga stałej lub długotrwałej opieki i pomocy innych osób w związku z niezdolnością do samodzielnej egzystencji" I coś takiego podpisała ta "specjalistka" psychiatra

Niestety nie mogę napisać o Pani doktor wiele dobrego. Spóźnia się a w trakcie wizyty wychodzi bez wyjaśnjenia i wykonuje prywatne telefony. Nie słucha co pacjent do niej mówi. Jest rozkojarzona. Opowiada o nieistotnych rzeczach z życia prywatnego przez co sztucznie wydłuża wizytę. Jej zachowanie jest lekceważące. Odradzam usługi tego lekarza. To niestety strata dużej ilości czasu.

Jestem Jej pacjentem przynajmniej od 14 lat i odpowiednio mnie prowadzi skoro jeszcze istnieję!!! Polecam jej wiedzę i podejście do pacjenta!!!

Od wielu lat korzystam z pomocy pani doktor jestem i wdzięczna za poświęcony czas i uwagę rzetelność i wyrozumiałość jaką się wykazuje w stosunku co do mojego trudnego charakteru.

Bardzo dobry specjalista z Pani doktor Renaty, a jak do każdego dobrego lekarza trzeba poświęcić czas. Polecam.

Czekałam dwie godziny na przyjęcie po ustalonej godzinie. Pani doktor miała gdzieś coś mówię, głupie teksty zarzucane w moją stronę na bolesny temat

Bardzo dobry lekarz. Poświęca sporo czasu na rozmowę jak na lekarza na NFZ. Starannie dobiera leczenia( chociaż wiadomo nie każdemu wszytsko pasuje od razu) Widać zaangażowanie i troskę o pacjenta.

Jestem rozczarowany panią doktor Ulman .. Nie odbiera telefonu od swojego pacjenta . Umówiła wizytę na 19 lutego ( sobota ) w ten dzień poradnia nieczynna . Od Czwartku czekam na receptę której do tej pory nie otrzymałem . Nie polecam . Czas zmienic lekarza na bardziej kompetentnego . Przepisuje leki jakie się da bez ustalenia objawów jakie ma pacjent . Szczerze zawiódlem się bardzo ! Przez nie przepisanie leków dostałem zespołu odstawiennego dzięki pani doktor której nie interesuje jak widać zdrowie pacjenta !