Początek leczenia keloidu wiele obiecujący. Jestem pod wrażeniem ogromnej wiedzy doświadczenia w leczeniu ,,trudnych przypadków", czuję się jakbym był dla tej lekarki najważniejszym pacjentem pod słońcem. Niemniej za czas jakiś napiszę słów parę jeszcze gdy keloid ów przestanie mnie - swym swędzeniem, i pieczeniem ( i bólem nierzadko ) - a więc przestanie mnie dręczyć owy bliznowiec wreszcie...Janusz.

Byłam i polecam.Wspaniały człowiek i co bardzo ważne doskonały fachowiec.Wytłumaczy i wspaniale doradzi.

Pani Doktor to przede wszystkim prawdziwy lekarz z powołania i znakomity fachowiec z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Pani Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi, świetnie diagnozuje problem, tłumacząc i wyjaśniając jakie zabiegi są konieczne proponując plan zabiegów lub leczenia. Jest osobą o niebywałej kulturze i uprzejmości oraz ogromnej wiedzy, popartej dużym doświadczeniem. Z pełnym przekonaniem polecam usługi C-MED Pani Doktor Renaty Wilk Czyż jako najlepszej placówki na najwyższym europejskim poziomie.

lekarz który pomaga chorym,nie tylko w swojej specjalizacji.Po wyjściu z gabinetu czułam że musi być dobrze. Tak też było Polecam

Polecam

Polecam z całego serca, najlepszy dermatolog jakiego znam!!! Pomógł mi wyleczyć trądzik, z którym inni lekarze nie umieli sobie poradzić! polecammmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!

polecammmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!