lek. dent. Renata Wołoszyn-Dulko

Serdecznie polecam Panią Doktor! Pełen profesjonalizm! Nigdy nie zawiodłem się na Pani Doktor, a jej pacjentem jestem od kilkunastu lat! Pozdrawiam serdecznie!

Pani doktor to wspaniała kobieta ,lekarz z powołania. Przy tym bardzo delikatna i ciepła osoba.Bardzo dobre podejście do pacjenta . Zawsze poświęca czas pacjentowi .Mogę szczerze powiedzieć ,że wizyta w gabinecie stomatologicznym jest przyjemnością;)Polecam panią doktor w 100%.

Najlepszy stomatolog ,profesjonalna bardzo miła , godna polecenia ,z powołaniem ,poświęca duzo czasu na pacjenta

Wspaniała kobieta uprzejma , delikatna i co najważniejsze bardzo profesjonalna .Polecam w 100%. Godna zaufania.

Wspaniała pani doktor, konkretna,dokładna zawsze pomocna.Wizyty są przyjemnością.Jestem pacjentką pani doktor od wielu lat.POLECAM.

TO SUPER BABECZKA BARDZO MIŁA SYMPATYCZNA I ZARAZEM KĄKRETNA WIE JAK PODCHODZIĆ DO PACJENTA NIE ZNAM LEPSZEJ STOMATOLOG;)