lekarz Renata Zakrzewska

USG

1,3
1,3

Pani Zakrzewska jest lekarzem cechującym się biurokratycznym podejściem, obrażającym pacjenta, stwarzającym sztuczne problemy podczas wizyty. Nie odpowiada na zadawane pytania, człowieka traktuje przedmiotowo. Powątpiewam w jej kompetencje. Stracony czas, nie wizyta. Badanie powtórzę jeszcze raz u kogoś innego. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w gabinecie tej Pani.

Pani Zakrzewska jest lekarzem cechującym się biurokratycznym podejściem, obrażającym pacjenta, stwarzającym sztuczne problemy podczas wizyty. Nie odpowiada na zadawane pytania, człowieka traktuje przedmiotowo. Powątpiewam w jej kompetencje. Stracony czas, nie wizyta. Badanie powtórzę jeszcze raz u kogoś innego. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w gabinecie tej Pani.

Na wizycie prywatnej, po zadaniu przeze mnie pytania "dlaczego w takim razie mnie to boli?", odpowiedziała "dziękuję", wypraszając mnie z gabinetu z głupim uśmieszkiem. Rozumiem, że była by to wizyta na NFZ, ale ZAPŁACIŁEM ZA NIĄ SPORE PIENIĄDZE.

Pani doktor mało uprzejma. Wizyta krótka i "po łebkach”. Mało zainteresowana pacjentem. Niechętna do udzielania odpowiedzi na jakiekolwiek dodatkowe pytania

Odradzam tego lekarza, szkoda czasu i pieniędzy. Pani Zakrzewska przy drzwiach postawiła diagnozę, że wszystko jest ok a badanie wykonała szybko i od niechcenia. Diagnozę ortopedy uznała za jakąś "niemedyczną". Przekopiowała opis usg i wpisała, że wszystko ok. Jeśli byłaby to prawda to oznaczałoby, że cudownie moje kolanko wyzdrowiało i poprzednie badania usg były wadliwe a moje leczenie niepotrzebne.