Filtruj terminy

Białystok Reumatolog

Zagórna 23/3
15-820 Białystok

Sympatyczny i kompetentny lekarz, pani Ela poświęciła mi bardzo dużo cennego czasu, zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Przemysław

Białystok

Z czystym sumeiniem moge polecić doktor Jarmoc. To wspaniały lekarz, z ogromną wiedszą i przede wszystkim wspaniały człowiek. Jak nikt rozumie problemy osób chorujących na stawy. Jej postawa i podejście do pacjenta bardzo pomaga w leczeniu. To jest także coś co Panią doktor w sposób znaczacy od wielu innych lekarzy reumatologów wyróżnia. Jak ktoś z Was choruje na stawy, polecam wizytę u tego właśnie lekarza.

Opinia dodana przez: Sylwia

Białystok

Wspaniała Pani dr, uważam ze najlepszy lekarz reumatolog w woj podlaskim. Polecam

Sienkiewicza 79a lok. 302
15-003 Białystok

Poszłam do niej, bo kierowałam się tym, że jest kierowniczką białostockiej rehabilitacji i jest generalnie znana. Faktycznie dużo czasu poświęca pacjentowi (siedziałam za biurkiem ponad godzinę, kiedy ludzie byli u pani profesor umawiani co pół godziny). Sama też weszłam prawie 60 minut po umówionej godzinie. Trzeba zaznaczyć, że sama bardzo mało mówiłam, ponieważ to ona cały czas mówiła. Nie skierowała mnie na żadne badania a moje deformacje palców uznała za nieznaczne. Powiedziała mi coś o tym, żebym sama zrobiła u różnych specjalistów badania na ogniska zapalne. Jeśli płacę dość duże pieniądze (jak na Białostockie warunki) za takie spotkanie z lekarzem to chciałabym dostać szczegółowe wytyczne w tej kwestii. Wyszłam od niej zmieszana. Jakiś czas później poszłam do innego reumatologa, który zlecił mi dokładne badania pod kątem RZS, potwierdziło się, że mam tą chorobę i w tej chwili się leczę na tą chorobę.
Nie polecam pani profesor, wg mnie jest to idealny przykład teoretyka i osoby przekonanej do własnych teorii ("JA, Pani profesor").

Centrum Osteoporozy i Chorób Kostno-stawowych J.Badurski sp.j.
Waryńskiego 6/2
15-472 Białystok

Profesor Badurski zapobiegł u mnie operacji zespołu ciesni nadgarstka w obu rekach. Ortopeda na podstawie EMG zlecil operacje na obie ręce nie analizując głębiej tematu. Badurski mial owszem trochę wiecej wskazowek bo po zespole cieśni wdał się jeszcze poważny reumatyzm (myślę ze RZS- rano do godziny prawie nie mogłam sie poruszać). Ale absolutnie wyeliminował obie operacje!!! i lekami usunął oba problemy (kuracja 3-miesięczna m.in. Sulfasalazinem - duże dawki, Aescinem, duze dawki Vit E, Venoruton i inne). Reumatyzm czasem sie odzywa w malutkim stopniu, ale to tak juz zostanie,.. zreszta te kurację, wg. profesora, powinnam była kontynuować a zrobiłam przerwę. Polecam tego lekarza. Może czasem wydawać sie trochę nie przyjemny ale myślę, ze to dlatego ze jest bardzo zajęty-chyba pracuje na 2 gabinety jednoczesnie:-)

Białystok

Lekarz diagnozę stawia po bardzo dokładnie przeprowadzonym wywiadzie, analizie zleconych badań laboratoryjnych radiologicznych oraz po badaniu przedmiotowym. Bardzo skrupulatnie monitoruje przebieg choroby, w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania, wyjaśnia związki przyczynowo-skutkowe schorzenia w sposób jasny i konkretny. Do pacjentów odnosi się bardzo uprzejmie, szanuje ich czas punktualnie ich przyjmując. Cechuje go bardzo wysoka kultura osobista, profesjonalne i etyczne wykonywanie zawodu lekarza. Doktor Karol Kita jest lekarzem, którego mogę polecić innym pacjentom.

Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy i Reumatologiczny dr n. med. Jerzy Talarczyk
Skłodowskiej-Curie 14 lok. 12
15-276 Białystok

1-bardzo miły dr. 2-zlecił odpowiednie badania. 3-wykluczył poprzednią diagnozę na którą leczono mnie od 1996r.- która doprowadziła mnie do kalectwa najwyższej grupy. 4-super

Opinia dodana przez: wojtek

Białystok

Dzięki dr. Sierakowskiemu żyję i mam się całkiem nieźle.
W 1989 roku zdiagnozował u mnie tocznia, zajął się choróbskiem z wielkim zaangażowaniem i teraz ten twór od dobrych 27 lat jest w remisji.
Wspaniały człowiek z poczuciem humoru, ogromną wiedzą.
Dziękuję serdecznie za troskę.
Wdzięczna pacjentka
Halina Obukowicz

Dzięki dr. Sierakowskiemu żyję i mam się całkiem nieźle.
Wspaniały człowiek z poczuciem humoru, ogromną wiedzą.
Dziękuję serdecznie za troskę.
Wdzięczna pacjentka
Halina Obukowicz

Opinia dodana przez: halina

Eskulap

15-453 Białystok

Nie wiem skąd takie przychylne opinie o tym ''specjaliście'', najwidoczniej mieli Państwo szczęście że Szanowny Pan Doktor miał dobry humor, bo podczas mojej wizyty nie był wcale miły tylko arogancki i przemądrzały. Nie szanuje drugiego człowieka, dosłownie mnie wyśmiał i zlekceważył (a na pytania o moją chorobę stwierdził że gdyby wszystko wiedział to by został weterynarzem i może powinien nim zostać to wtedy by się spełnił zawodowo) Przydałby mu się kurs komunikacji interpersonalnej i dobrego wychowania. Polecam szukanie innego lekarza bo po takiej wizycie jakiej ja doświadczyłam grozi załamanie nerwowe.

dr n. med. Jerzy Talarczyk

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Skłodowskiej-Curie 14 lok. 12
15-276 Białystok

jaki lekarz, to nie miałem okazji się przekonać, ale bardzo zabawny :)

jaki lekarz, to nie miałem okazji się przekonać, ale bardzo zabawny :)
zaszedłem do niego zrobić badania do pracy a on spojrzał znudzony (nie było żadnych pacjentów/petentów i coś se pykał na kompie) na moje skierowanie i stwierdził, że nie ma z tą firmą podpisanej umowy więc badania mi nie zrobi, chyba, że właściciel wskoczy do niego z pieczątką podpisać taką umowę (nota bene rzeczoną firmą jest spółka akcyjna z siedzibą w warszawce) - gość mnie rozbroił :)))
na moje pytanie po co mu umowa skoro ja mu płacę odpowiedział, żeby pracodawca jaj sobie z niego nie robił i ze mnie, o jakie jaja chodzi, nie chciał już powiedzieć
zabawny gość, polecam

Opinia dodana przez: tomasz