Reumatolog W Okolicach Bytom Odrzański

Baligrodzka 4 / 15
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Pretficza 40L/3b
53-407 Wrocław

Prawdziwy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta, wiedza... nareszcie wiem, co dolega mojemu dziecku. Dziękuję.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "SANUS" s.c.
Stefana Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Polecam.Naprawde fachowe podejscie do pacjenta.Potrzebne badania od A do Z, żeby sprawdzić czy wszystko wporządku.

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Niestety dane mi jest, że muszę korzystać z lekarza reumatologa z uwagi na swoją chorobę ale byłam u innych reumatologów ale kompetencji Pani doktor to inni powinni się od niej uczyć, jak pacjent powinien być przyjmowany i leczony. Osoby które są niezadowolone jak np. Anonim 109.110.223.169 cenę za wizytę to chyba wziął z sufitu albo pisze oszczercze opinie a tym już powinien zająć się prokurator. Mam radę dla tej osoby, proszę zmienić lekarza, przecież można to zrobić, prawda? A tak na marginesie polecam Panią doktor.

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-255 Zielona Góra

Jest dobrym lekarzem.do choroby podchodzi bardzo skrupulatnie,bada i leczy dokładnie

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Bardzo dobry lekarz, polecam. Celna diagnoza, dobrze dopasowane leki. Miła i przyjazna atmosfera. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa i rzetelnie wykonuje swoją pracę. O takich lekarzy dziś bardzo trudno.

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jadwiga Katyńska

Lekarz medycyny pracy, Reumatolog

Centrum Opieki nad Kobietą "LEKARZ"
Poniatowskiego 33
64-200 Wolsztyn

śmiałam się z tego, że kasuje za nic dopóki sama nie poszłam. Jeśli płacę już za jej usługi to chciałabym być jednak przebadana, a nie podotykana słuchawką w 3 sekundy i mogę wychodzić płacić...

Zielona Góra

Nie owija w bawelne i nie piesci sie za naddto, ale wiedze ma na prawde spora. Jedyny reumatolog, ktory zna sie tak naprawde na leczeniu tocznia. Polecam

Henryka V Żelaznego 26
67-200 Głogów

do pacjeta podchodzi mechanicznie bez uczuciowo o skierowanie na dokladniejsze badania trzeba sie wyklucac bez skutku

ulica Wodna 6
64-200 Wolsztyn