Gdańsk Reumatolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

U Pani Doktor leczę się od 1999r.
Niezwykle mądra,dokładna i życzliwa doktor u jakiej się leczyłam.Bogu dziękuję ,że trafiłam na takiego lekarza.
Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego i dziękuję za opiekę.

U Pani Doktor leczę się od 1999r.
Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego i dziękuję za opiekę.

Opinia dodana przez: Dorota

Wolny termin: 20 Cze o 16:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Robert Ciechanowicz

Geriatra, Internista

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Pilotów 19
80-460 Gdańsk

Dobry specjalista,umie poprawnie stawiac diagnozy chorobowe.

Dobry specjalista,umie poprawnie stawiac diagnozy chorobowe.

Gdańsk

Fachowa opieka pani doktor w każdym calu. Przy przepisywaniu leków bierze pod uwagę inne choroby, które mam. Kontakt z lekarzem jest świetny i bardzo sympatyczny.

Dom Medyczny "Abrahama" NCMed Przychodnie
Abrahama 25
80-307 Gdańsk

Takich lekarzy jak najwięcej. Mila,godna polecenia,podchodzi do kazdego pacjenta z sercem. Jest wyjątkowym czlowiekiem,takich lekarzy ze świeczką szukać..Byłam bardzo chora, tylko dzięki dobrze postawionej diagnozie i dobrym leczeniu przez panią doktor chodzę

Zosi 20

pani dr bardzo dobrze wyjaśnia chorobę i poświęca dużo czasu

pani dr bardzo dobrze wyjaśnia chorobę i poświęca dużo czasu

Rajska 10
84-240 Gdańsk

Bardzo miła i kompetentna osoba. Jestem zadowolona z wizyt i ze sposobu podejścia do pacjenta. W leczeniu kieruje się nie tylko wynikami badań, ale również uwzględnia samopoczucie chorego.

Opinia dodana przez: Grażyna S-K

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz pierwszego kontaktu, kompetentna, wnikliwa. Nie myśli rutynowo, dlatego jej dociekliwość uratowała mi życie.

Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Kompetetny lekarz, od razu zdiagnozowała problem i szybko wyjaśniła jak będzie wyglądać leczenie. Do tego jest bardzo uprzejma. Lekarz godny polecenia.