dr n. med. Mirosława Koseda-Dragan

Reumatolog

U Pani Doktor leczę się od 1999r. Niezwykle mądra,dokładna i życzliwa doktor u jakiej się leczyłam.Bogu dziękuję ,że trafiłam na takiego lekarza. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego i dziękuję za opiekę.

U Pani Doktor leczę się od 1999r.
Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego i dziękuję za opiekę.

Bardzo kompetentny lekarz, tłumaczy chorobę,oraz leczenie, godny polecenia. Leczę się od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.

Zupełnie zapomniałam że lekarz może być tak cudowny. W tym zagonionym świecie Pani doktor jest jak oaza na pustyni, do każdego pacjenta podchodzi z ogromną troską i patrzy na niego bardzo kompleksowo. Obie z mamą po wyjściu z gabinetu jesteśmy naładowane pozytywną energią, odzyskujemy też wiarę w ludzi. Mam 60 lat, mama 82 i przez całe życie nie spotkałyśmy tak fajnego lekarza. Serdecznie polecamy Panią doktor :-)

Sporo przesady w tych opiniach. Tak ogólnie to troche lepsza niz wiekszosc w miescie ale zeby od razu rewelacja.Leczenie przecietne. To ze ktos jest troche bardziej mily to nie znaczy, ze leczy rewelacyjnie. Widzialem lepszych lekarzy ale w opini nie moge pisac kto i gdzie.

Moim zdaniem najlepszy lekarz z dziedziny reumatologii, na jakiego w życiu trafiłam, a choruję od 11 lat. Poświęca pacjentowi dużo czasu, patrzy na pacjenta kompleksowo, doradza w zakresie żywienia i wszystkich innych związanych z chorobą. Naprawdę gorąco polecam!

Bardzo dobry specjalista,trafnie stawia diagnozy chorobowe.

Bardzo dobry specjalista,trafnie stawia diagnozy chorobowe.

Bardzo kompetentny lekarz,specjalista wysokiej klasy - [reumatolog,choroby zespołu tkanki łącznej]. Poświęca pacjentowi wiele uwagi i czasu. Ma efekty swojego diagnozowania. Bardzo kompleksowo podchodzi do danego schorzenia. Bardzo polecam Tego lekarza.