Reumatolog

Wolny termin: 28 Cze o 14:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

Wolny termin: jutro o 21:00. Sprawdź inny.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.

Opinia dodana przez: Diana N.
Wolny termin: 27 Cze o 16:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Robert Ciechanowicz

Geriatra, Internista

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Wolny termin: 3 Lip o 15:00. Sprawdź inny.

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Pomaga i doradza. Nie odmawia przyjęcia. Trafnie diagnozuje chorobę i tłumaczy o co w niej chodzi. Zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Godna polecenia. Po wizycie u takiego lekarza zaczynam wierzyć w służbę zdrowia.

Opinia dodana przez: M

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Internista, Osteoporolog

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

Końskie

Leczę się od 2 lat u Pana Doktora z powodu reumatoidalnego zapalenia stawów,pobieram
Metex,czuję sie bardzo dobrze,mimo że straszono mnie przed tym lekiem.Dzięki właściwemu podejściu i cierpliwości lekarza żyję normalnie.Polecam wszystkim Pana Doktora.

Macieja 1
43-150 Bieruń

Lekarz o wielkim sercu i obszernej wiedzy. Dokładnie analizujący przebieg choroby i wykonane dotychczas badania. Ukierunkowuje do dalszego leczenia, nawet jeśli objawy chorobowe nie są o typowym przebiegu. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: renata

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Najlepsza reumatolog w Poznaniu.
Pacjent jest traktowany przez panią dr Aleksandrę Kołczewską podmiotowo.
Dosłownie - uratowała mi męża. Teraz pomogła mnie.

Najlepsza reumatolog w Poznaniu.
Pacjent jest traktowany przez panią dr Aleksandrę Kołczewską podmiotowo.
Dosłownie - uratowała mi męża. Teraz pomogła mnie.

Opinia dodana przez: Lidka

Kraków

Fachowa,kompetentna i kontaktowa pani doktor.Potrafi opisać schorzenie w prosty zrozumiały sposób,nie zbywa pacjenta,wszystko tłumaczy i sprawia że człowiek czuję się lepiej.Ciesze się że trafiłem do pani doktor na usg kolana.

Opinia dodana przez: Piotr