Filtruj terminy

Katowice Reumatolog

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Bardzo dobra lekarka. Jesteśmy z Pani dr Sowuli bardzo zadowoleni. Polecamy. Polecamy. Polecamy. Polecamy.
Opinia dodana przez: BT

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EPIONE"
ulica Kijowska 71
40-755 Katowice

świetna pani doktor poświęca dużo czasu pacjentom dokładnie odpowiada na każde pytanie i tłumaczy wszystko rzetelnie.POLECAM Z CAŁYCH SIŁ!!!!!złodziejski NFZ nie przedłużył kontraktu na 2011 rok ale wizyta prywatna to tylko 50 złotych.przyjmuje na ulicy Kijowskiej w Katowicach EPIONE

Katowice

polecam jako wspaniałego specjalistę,lekarz z powołania, potrafi wysłuchac pacjenta

ulica Barlickiego 8C
40-820 Katowice

Mily i sympatyczny lekarz chodz mi Juz nic nie pomoze znowu depresja i szpital w rybniku jedyne co by mi pomoglo to przeprowadzka ale nie ma gdzie mimo to serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Przez wiele lat bylismy pacjentami dr Tomka. Nalezy do ginacej Rodziny lekarzy, ktorzy przysiege Hipokratesa biora na powaznie! Nie wypada pisac o Jego uczciwosci, bo etyka w Jego pracy jest jej czescia.
Krystian
UK
Opinia dodana przez: Krystian

PANAMED

40-082 Katowice

Trafiłam do p. Doktor po wielu perypetiach. Potraktowała poważnie, zleciła badania, ponieważ nadal nie było rozwiązania, położyła u siebie na klinice. Po tygodniu było rozpoznanie i zaczęte leczenie. Dzięki Bogu, że trafiłam do niej do gabinetu, bo już miałam naprawdę dość.
Opinia dodana przez: Małgośka C-J

Kaszubska 3 lok. 1
40-731 Katowice

Bardzo kompetentna, konkretna, szczegółowo tłumaczy, w dwóch słowach: SUPER LEKARZ, polecam!!!

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Bardzo dobry specjalista, Pani doktor pomogła bardzo wielu pacjentom i jest człowiekiem szalenie cierpliwym i konsekwentnym w leczeniu.
Bardzo dziękuje za Pomoc !!
Opinia dodana przez: Łukasz

ulica Tysiąclecia 86a/37
40-871 Katowice

Witam pacjentów obecnych i przyszłych Pani doktor. Z pełnym szacunkiem za podejście do pacjenta, i niesamowitą osobowość Pani doktór .To jest lekarz z po wołania .Prośba Pani doktor proszę o czasowość WIZYT Wdzięczny pacjent ,pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz