Filtruj terminy

Łódź Reumatolog

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

90-553 Łódź

Uważam, że pani doktor Antoś jest świetnym diagnostą i lekarzem. Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu. Dokładnie bada stan jego stawów, poleca odpowiednie ćwiczenia i kieruje na badania, które monitorują stan pacjenta. Wiem coś o tym, ponieważ wyprowadziła mnie z bardzo ciężkiego stanu. polecam każdemu choremu na RZS.

All-Med Centrum Medyczne
ul. ks. kard. Wyszyńskiego 29
94-048 Łódź

Pani Doktor wraca wiarę w medyków. Po wizytach u wielu specjalistów, w celu ominięcia kolejek trafiłam do jej gabinetu. Dokładny wywiad, badanie i skierowanie na badanie krwi, po którym szybko postawiona została diagnoza. Wszystkie objawy zgłaszane lekarzom i przez nich bagatelizowane poskładały się w jedną chorobę. Biorę leki od 2 tygodni i już odczuwam poprawę.
Wysoka kultura, dowcip, sumienność i miłe podejście do pacjenta tylko dopełniają obrazu Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Jola

gdyby nie trafil bym na tego lekarza 7 lat temu dzisiaj bylbym narciarzem

90-553 Łódź

Cudowny lekarz, fantastyczny człowiek. Po zmarnowanych miesiącach diagnoz wreszcie trafiłam do właściwego specjalisty. Wydałam sporo kasy na badania, które p. doktor mi zleciła ale wreszcie ktoś mnie wysłuchał i kompleksowo się mną zajął. Jestem w trakcie leczenia i czekam na efekty:-)
Opinia dodana przez: AGA

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Swietny lekarz,cierpliwy i doskonaly fachowiec.polecam wsystkim takiego diagnoste.Zawsze wszystko wytlumaczy i cierpliwie wyslucha.
Opinia dodana przez: Monika

Łódź

Pani doktor leczy mnie od ponad roku. To bardzo konkretna osoba i nie dziwię się niezadowolonym, że to im nie odpowiada. Pewnie każdy niezadowolony chciałby, żeby pani doktor wylała nad nim strumień łez, ale pewnie nie o to chodzi. Jej sposób bycia może nie jest czasem akceptowalny, ale na pewno jest osobą mądrą i skuteczną. Mogę to potwierdzić na swoim przykładzie. Gdy zapomniałem dawki leku, "dostałem po głowie", ale przecież ...
Opinia dodana przez: Roman G.

Próchnika 35 (Padmed-Lek)
90-712 Łódź

Byłem u Pana doktora z bólem kręgosłupa. Jako jedyny wśród, których byłem pokazał mi jak pracuję i z czego wziął się ból. Opowiedział mi o mojej pracy jakby był jednym z nas w brygadzie i dodał- dlaczego dopiero teraz do niego przychodzę? A skąd miałem wiedzieć, że jest taki lekarz co wie, co mi dolega? Teraz byłem jeszcze z jedną dolegliwością - tłuszczak albo przepuklina i zobaczymy tym razem, ale ...
Opinia dodana przez: Mariusz
czytan opinie pacjentów i zastanawiam sie czy na pewno chodzi o ta lekarke. w Koperniku bywam regularnie nawet jesli nie mam wyznaczonej wizyty, nigdy nie spotkalam sie z odmowa przyjęci mnie. Nigdy nie zostalam zignorowana, czy zlekcewazona. Moze mowa o kogos innego....?W koperniku sa 2 lekarki o tym samym imieniu i nazwisku... a moze widzicie to co chcecie poniewaz jestescie gburami ktorym nic sie nie podoba. ja moge zadzwonic nawet ...

lekarz Dorota Lis-Studniarska

Reumatolog, Lekarz rodzinny

ulica Niemcewicza 10/10
93-018 Łódź

lekarz nie przejmujący się pacjentem wszystko wie najlepiej ale pomóc nie potrafi.
Omijać z daleka gabinet pani Lis- Studniarskiej
Opinia dodana przez: pacjent