Reumatolog Kraków

Kraków

Fachowa,kompetentna i kontaktowa pani doktor.Potrafi opisać schorzenie w prosty zrozumiały sposób,nie zbywa pacjenta,wszystko tłumaczy i sprawia że człowiek czuję się lepiej.Ciesze się że trafiłem do pani doktor na usg kolana.

Opinia dodana przez: Piotr

czas , stosuje właściwe leczenie

lekarz Danuta Robak

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Imielna 23

Pani Doktor Robak to prawdziwy DOBRY lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Profesjonalizm, ogromne kompetencje i niezwykła empatia Pani Doktor pomagają pacjentowi przejść przez chorobę. Dziękuję

Opinia dodana przez: Anna

Kraków

Najlepsza lekarka w miescie bardzo dobry reumatolog i internista .Prawdziwy lekarz z powolania.Poswieca sie bardzow prace ale zarowno jest bardzo rodzinn

aleja  Płk.Beliny-Prażmowskiego 49a/5

Świetny specjalista reumatolog. Bardzo doświadczony lekarz. Polecam lekarz z powołaniem. Pani doktor bardzo mi pomogła.

Opinia dodana przez: Michał

Kraków

Pani doktor kompetentna,solidna,przyjazna pacjentowi.Polecam każdemu.

Pani doktor kompetentna,solidna,przyjazna pacjentowi.Polecam każdemu.

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Królewska 31/1
Krowodrza, Kraków

Lekarz godny polecenia , Wysłuchuje pacjenta , zastanawia się nad problem , objaśnia i
stara się naprawdę pomóc . Nie podchodzi do choroby rutynowo .

stara się naprawdę pomóc . Nie podchodzi do choroby rutynowo .

Opinia dodana przez: Maria Ciuła

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

okazuje się,że można być fachowo zaopatrzonym ,za niewielką kwotę przez lekarza specjalistę na terenie Nowej Huty bez potrzeby udawania się do centrum Krakowa gdzie cena wizyty jest dwukrotnie wyższa a jakość obsługi niepewna.Z całego serca polecam tego lekarza-Janina W.

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie
ulica Skarbowa 4

Doskonały lekarz, pozytywne nastawienie do pacjenta. Dzięki rozległej wiedzy i doskonałemu przygotowaniu zawodowemu. Skromny, profesjonalny, indywidualne traktuje pacjenta. Każdy pacjent może liczyć na dogłębne badania i otrzymania dokładnej diagnozy.Dokładnie tłumaczy chorobę i odpowiada na pytania. Zawsze wychodzimy od niego z dobrym uczuciem, jest spokojny i przyjazy.Jestem bardzo zadowolony!Gorąco polecam!

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125

same superlatywy
leczę się od dłuższego czasu . Zawsze lekarz ma dla mnie czas , stosuje właściwe leczenie bo dolegliwości szybko ustępują co przy bólach reumatycznych nie jest łatwe, nigdy nie mam poczucia,że się spieszy czy nie ma dość czasu.

same superlatywy

Opinia dodana przez: basetla barbarakorczynska