Reumatolog W Okolicach Nowa Ruda

Żeromskiego 11
Świdnica

Polecam , uprzejma Pani Doktor korzystram z usług od dłuzszego czasu, wizyta w gabinecie to sama przyjemność :)

Sienkiewicza 13
Dzierżoniów

Bardzo życzliwa. Miła dla pacjentów. Pacjent jest dla niej najważniejszy

Bardzo życzliwa. Miła dla pacjentów. Pacjent jest dla niej najważniejszy

Konopnickiej 3
58-400 Kamienna Góra

Bardzo dobry fachowiec, choruję na dnę moczanową. Niestety poprzedni mój lekarz nie wiedział na czym ta choroba polega. Źle mi aplikował leki. Dopiero dr Makaś wyprowadziła mnie na prostą i od kilku lat nie mam żadnych ataków.
Ponadto ma bardzo dobre podejście do pacjenta - jest miła, życzliwa i taka ludzka. W dzisiejszym świecie niestety lekarzom często tego brakuje.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Świetna lekarz, traktuje pracjenta bardzo poważnie. Nie lekceważy jego choroby, potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę oraz sposób leczenia, jest pomocna.

Berlinga 41A
Bielawa

Super lekarz ze specyficznym poczuciem humoru, ale bardzo dobrze wie co robi i trafnie stawia diagnozy i leczy. Nie wywyzsza sie, a wizyty sa bardzo mile:) Naprawde polecam, a sama lecze sie u niego od lat:)

dr n. med. Grzegorz Rozwadowski

Reumatolog, Ortopeda

Śląska 46
58-400 Kamienna Góra

Jestem bardzo zadowolona. leczę się na reumatoidalne zapalenie stawów, a dzięki Panu doktorowi nastąpiła remisja choroby. super specjalista, wie co robi, godny zaufania i polecenia

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Wiktor Wolfson

Reumatolog, Ortopeda

Kusocińskiego 3a lok. 1
Kłodzko

kilka razy byłem pacjentem dr Wolfsona i
zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza,
efektywne leczenie i właściwe zalecenia.
Widać , że w praktyce Tego lekarza to
standard. Doktor Wolfson to lekarz , który
lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed
gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą
rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam s k

kilka razy byłem pacjentem dr Wolfsona i
zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza,
efektywne leczenie i właściwe zalecenia.
Widać , że w praktyce Tego lekarza to

lekarz Zbigniew Goleń

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Kłodzka 1 / 5
Polanica-Zdrój

Jestem bardzo wdzięczny doktorowi. Leczyłem się od 6 lat jeżdżąc od lekarza do lekarza. Pan Doktor jedyny potrafił trafnie zdiagnozować moją chorobę reumatyczną. Teraz jestem pod Jego stałą kontrolą, a mój stan zdrowia zdecydowanie się poprawił. Wcześniej niepotrzebnie tyle szukałem fachowców we Wrocławiu.

Bukietowa 9
58-304 Wałbrzych

Witam. Byłam u Pani dr miesiąc temu . Zostałam przebadana dokładnie i bez pośpiechu. Pani Doktor po badaniu i przejrzeniu dokumentacji udzieliła mi wyczerpujących informacji na temat stanu zdrowia.Uzyskałam wskazówki co dalej oraz leki które zaczynają pomagać. Pozdrawiam p. dr

Opinia dodana przez: Dorota

Żarów

Mam 26 lat i od lat powracające bóle kręgosłupa w ok. lędźwiowej.Ostatnio ból powrócił więc udałam się do dr Lubienieckiej. Pacjenci w przychodni chwalili ją, więc jakże ogromne było moje zaskoczenie podczas wizyty. Dowiedziałam się że jestem młoda i że nic mnie nie boli, a poza tym mam proste plecy (a mam skoliozę i lordozę potwierdzoną RTG). Gdy tłumaczyłam że muszę dojeżdżać 25km do pracy i jak wciskam sprzęgło to czuję jakby mi coś pękało w krzyżu, ona stwierdziła,że też codziennie dojeżdża i ją nic nie boli, a poza tym mogę sobie zamawiać taksówkę.Gdy powiedziałam że mam siedzącą pracę i nie mogę siedzieć bo umieram z bólu, ona powiedziała, że też siedzi 8 godzin i ją nie boli.Gdy powiedziałam że nie mogę iść na rezonans magnetyczny bo mam śrubkę w zębie zaczęła się złościć że "my" (o młodych jej chyba chodziło) wsadzamy sobie różne kolczyki i takie tam i najlepiej jak sobie usunę tą śrubkę, a poza tym ona i tak mi skierowania by nie dała.Na koniec obraziła się chyba bo musiała mi wystawić zwolnienie z pracy na druku, który sama sobie musiała kupić w ZUSie.A najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak poprosiłam o tabl.przeciwbólowe to z wielką łaską wypisała mi na recepcie... nurofen.
Pozostawię to bez komentarza.