Nowe

Wolny termin: 22 Cze o 09:00. Sprawdź inny.

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw
Wolny termin: 22 Cze o 10:00. Sprawdź inny.
Chirurg plastyczny Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Powiększałam i modelowałam w kwietniu 2017 piersi u pani doktor Wiśniewskiej-Goryń. Wszystko poszło dobrze, wygląd świetny. Na wrześniowych wakacjach wreszcie nie kombinowałam i się nie wstydziłam. Pani doktor bardzo sympatyczna, miała dla mnie dużo czasu i przed i po zabiegu. Klinika Formed i opieka w niej bardzo sympatyczna. Polecam

Opinia dodana przez: Joanna
Wolny termin: 22 Cze o 11:30. Sprawdź inny.
Chirurg dziecięcy Warszawa prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg dziecięcy, Chirurg szczękowo twarzowy

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Profesjonalista godny naśladowania. Dobre podejście do dziecka jak i dorosłego - wszystko dokładnie omówione i wytłumaczone. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona. Polecam

Wolny termin: 22 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
Alergolog dziecięcy Warszawa lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Opinia dodana przez: Martyna
Wolny termin: 22 Cze o 16:30. Sprawdź inny.
Audiolog Warszawa lek. med. Sylwia Baczyńska-Świerczyńska

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do pani doktor Baczyńskiej zgłosiłam się, gdy po wizycie u innego laryngologa nic mi nie pomagało, dalej nie mogłam praktycznie mówić. Tutaj zostałam naprawdę przebadana, nie tylko za pomocą wzroku tak jak gdzie indziej. Pani doktor korzystała z fiberoskopu, wszystko było widać na ekranie telewizora. Wyjaśniła co mi jest, omówiła jak mam się leczyć, jakie lekarstwa brać. I pomogło. Na wizycie kontrolnej mogłam już mówić, a teraz już wszystko minęło. Jeżeli wybieracie lekarza aby was wyleczył, idźcie do dobrego tak jak pani doktor Baczyńska i wyposażonego w nowoczesne środki do diagnozy tak ja u pani doktor w Babicach.

Opinia dodana przez: Joanna
Wolny termin: 22 Cze o 16:30. Sprawdź inny.

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wolny termin: 23 Cze o 09:00. Sprawdź inny.

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wolny termin: 23 Cze o 12:30. Sprawdź inny.
Logopeda dziecięcy Warszawa mgr Joanna Voss

mgr Joanna Voss

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 25 Cze o 14:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa lek. med. Leszek Huzior

lek. med. Leszek Huzior

Ginekolog położnik, Ginekolog

Babice Nowe, Warszawska 197 D

znakomity i rzeczowy lekarz. Bardzo miły i uprzejmy. Czułam się bardzo komfortowo podczas wizyty. Chodzę do doktora już od dawna. zawsze konkretny i pomocny. Wyjątkowo doświadczony w laserowych zabiegach. Serdecznie polecam!!! Mi pomógł i wreszcie wiem ze żyje!

Wolny termin: 25 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
Chirurg dziecięcy Warszawa dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

Chirurg dziecięcy, Chirurg plastyczny

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!