Opolskie Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAMED"
ulica Szkolna 7
47-300 Krapkowice

Bardzo dobry lekarz,poświęca się całkowicie dla chorych.
Miły posiada wiedzę mimo swego wieku.
Polecam

Bardzo dobry lekarz,poświęca się całkowicie dla chorych.
Miły posiada wiedzę mimo swego wieku.
Polecam

"Medicogen" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle

Specjalista godny polecenia. Lekarka ciepła cierpliwa, stawia diagnozy -prawidłowe.Duzo czasu poswieca pacjętowi.

Opinia dodana przez: Ala

American Heart of Poland Spółka Akcyjna Poradnia kardiologiczna Namysłów
ulica Mickiewicza 8A
46-100 Namysłów

Polecam tego lekarza. Miła obsługa i rzeczowe podejście do mojego problemu ze zdrowiem.

kju97
Kędzierzyn-Koźle

Kompetentny, cierpliwy, miły. Poświęca czas, aby dokładnie i prosto wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę oraz przyczynę powstawania bólu. Na każde pytanie odpowiada rzetelnie, fachowo i jasno. Tłumaczy rodzaj zastosowanej terapii i jej zasadność. Każdy, kto miał problemy ze zdrowiem, wie jak ważne jest zdiagnozowanie choroby. Pacjenci szukający pomocy u kolejnego lekarza, bo poprzedni nie pomógł wiedzą to jeszcze lepiej. Dr Składowski jest nieoceniony w docieraniu do przyczyny choroby i dolegliwości z nią związanych. Nigdy się nie poddaje. Wiedza, którą posiada pozwala mu na dotarcie do skomplikowanych połączeń zależnych od siebie komórek ludzkiego ciała. Z powodu intensywnego uprawiania sportu, wiele "podzespołów" mam dość mocno zużytych. Tym razem dał znać o sobie kręgosłup. Moje leczenie trwało cztery miesiące. Wizyty były prawie codziennie, a zdarzały się również w weekendy. Doktor poświęcił mi swój często prywatny czas, za co Go bardzo cenię i szanuję. Pacjent ma możliwość stałego kontaktu telefonicznego z doktorem w czasie trwania leczenia. Nie jest pozostawiony sam sobie w trudnych chwilach. Mogłoby się wydawać, że tak długie leczenie kosztowało fortunę. Jednak dr Składowski stosuje minimalne stawki w miarę postępu leczenia i ilości wizyt. W moim przypadku od trzeciego miesiąca nie wziął ani grosza!, nie wiedząc ile jeszcze czasu potrwa moje leczenie. W poczekalni rozmawiałem często z pacjentami. Wielu z nich u kresu sił po długim i kosztownym leczeniu u innych lekarzy, które nie przyniosło oczekiwanych efektów, nareszcie trafiło do dr Składowskiego. Był On dla nich ostatnią "deską ratunku". Ja miałem więcej szczęścia, bo trafiłem od razu do Niego. Profesjonalizm poparty rzetelną wiedzą i doświadczeniem, zaangażowanie w pracy, miła atmosfera, bezcenny uśmiech, ogromne pokłady dobrej energii i przede wszystkim troska o pacjenta – to CAŁY DOKTOR SKŁADOWSKI!!! Również współpracownicy-fizjoterapeuci doktora, Tomek Rafalski i Bartek Pawlaczyk zasługują na słowa uznania. Jestem bardzo wdzięczny za przywrócenie mi pełnej sprawności fizycznej umożliwiającej dalsze uprawianie sportu. Dziękuje:) i pozdrawiam serdecznie:)

Opinia dodana przez: Paweł

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
ulica Klonowa 1
46-300 Olesno

Pani Orman to lekarz z powołania. Korzystam z jej porad i leczenia już od ładnych kilku lat. Nigdy się nie zawiodłem. Zawsze uzyskałem właściwą pomoc. Ale nie chodzi jedynie o wiedzę medyczną. Pani Doktor nie szkoda jest czasu, na wytłumaczenie pacjentowi, co mu dolega i jak będzie przebiegało leczenie. Owszem, przed gabinetem dość często jest kolejka pacjentów, ale to tylko dlatego, że Pani Orman naprawdę uważnie wysłuchuje tego, co sprowadza do Niej pacjenta, a potem rozmawia o problemie i jasno tłumaczy. Poza tym kolejka świadczy też o tym, że ludzie chcą do Niej przychodzić i chętnie wybierają tę Panią Doktor jako swojego lekarza rodzinnego. Oby publiczna służba zdrowia miała więcej lekarzy takich jak Pani Orman, którzy nie traktują pacjenta wyłącznie przedmiotowo.

Opinia dodana przez: PacjentX jurektom

Prywatny Gabinet Reumatoklogiczny i Internistyczny
Jagiełły 2
46-020 Czarnowąsy

To dopiero początek mojej drogi z Panią doktor, ale jedno mogę powiedzieć na pewno - to jest lekarz z powołaniem. Nigdy nie widziałam lekarza, który z taką starannością dbały o wywiad lekarski, słuchałby pacjenta, chciał mu pomóc i miał dla niego czas. Profesjonalizm i otwarta głowa, to niecodzienna postawa, która cechuje tą Panią. Polecam serdecznie!

Opinia dodana przez: Justyna

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Chwałkowice, Opole

bardzo dobra lekarka, wysłuchała wszystkiego,dociekliwa, przebadała mnie na wszystkie sposoby czego nawet mój lekarz rodzinny tego nigdy nie zrobił i niech ce mi się wierzyć w opinię opisaną przez p.Asię ja się u tej lekarki leczę ponad rok i nigdy nie zostałam tak potraktowana.

Opinia dodana przez: tessa

Topazowa 6
47-100 Strzelce Opolskie

Świetny lekarz, dobrze traktuje pacjentów, ma zdrowe i zdystansowane podejscie do wszystkiego, do chorob rownież, jest kontaktowy i uprzejmy.

ulica Konpnickiej 1
47-300 Krapkowice

Fatalne traktowanie pacjenta, brak kultury i szacunku. Pacjent wyraźnie przeszkadza Pani Doktor, ktora chce już isć do domu, pomimo planowanej i z jej winy opóźnionej o 30min wizyty. Jest nieprzyjemna i opryskliwa, wydaje komendy jak w wojsku: pacjent ma sie rozebrac do bielizny stojac przed zepsutą niezamknietą roletą, zza ktorej patrzą na niego przechodnie (gabinet jest na parterze). W gabinecie brudno, pacjent stoi boso na pelnym piasku linoleum i leży na kozetce z niezmienionym po poprzedniej wizycie przescieradle, chyba że sam sie upomni, co nie będzie dobrze odebrane. Badanie wykonane w pospiechu i bez dialogu z pacjentem. Pacjent ma poczucie, że jego objawy są nieistotną informacją i że Pani Doktor zupelnie go lekceważy. Jest jak maszyna do pobierania pieniędzy. Tragicznie zaściankowy standard obsługi w gabinecie prywatnym. Absolutnie nie polecam i z pewnością więcej nie skorzystam.

Opinia dodana przez: pacjent

Niepodległości 16c lok. 1
48-100 Głubczyce

Pani Gross to wyśmienita specjalistka w swojej dziedzinie,uprzejma i bardzo miła a co najważniejsze to bardzo kpmpetętna specjalistka których praktycznie brak w naszej okolicy,z poważaniem?-Wiesław Hejmanowski