Reumatolog W Okolicach Ożarów Mazowiecki

Wolny termin: jutro o 21:00. Sprawdź inny.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.

Opinia dodana przez: Diana N.

INSTYTUT REUMATOLOGII IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER

Jedyny lekarz, który poswiecil mi tyle czasu! Cudowny człowiek i specjalista. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Dzięki pani doktor przestały mnie boleć kolana, co było ogromnym problemem zwłaszcza przy zmianie pogody. Czasami nie potrafiłam chodzić, a co tu mówić o jakimś bieganiu, rowerze itp. Warto się z dr skonsultować.

Opinia dodana przez: Marcin

Limanowskiego 51s
96-300 Żyrardów

Pani doktor Anna Strzelecka super lekarz miła rzeczowa zainteresowana kompetentna. Wizyta w Kutnie w Różanym centrum medycznym. Polecam.

Opinia dodana przez: Marzanna
Reumatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Opinia dodana przez: Sylwia

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8

wspaniały, kompetentny, komunikatywny, takich lekarzy już prawie nie ma. SWIETNY, GODNY POLECENIA LEKARZ

Opinia dodana przez: JANUSZ

"Rheuma Medicus" Zakład Opieki Zdrowotnej
Pruszkowska 6

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

Najlepsza! Jak dziewczynka poszłam do niej, wszystko mi wytłumaczyła, spokojnie, nie nerwowo, przemiła, kompetentna... Oby jak najwięcej takich lekarzy!

Karolkowa 59A/30

Wspaniała lekarka, bardzo oddana pacjentom, delikatna, subtelna. Profesjonalnie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta, stawia trafne diagnozy i wskazuje bardzo skuteczne sposoby leczenia i profilaktyki. Polecam szczególnie w chorobie RZS

Opinia dodana przez: HANNA

dr Agnieszka Zielińska

Wizyty domowe, Internista

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Miałam bardzo duży problem z powracającymi obrzękami kostek.Leczyłam się w jednej sieciówce bo mam pakiet, niestety nikt tam nie potrafił mi pomóc. W końcu trafiłam do Pani Doktor, zleciła mi badania, dostałam zupełnie inne leki, powiedziała mi kiedy mogę spodziewać się poprawy i jakie są perspektywy. Dzięki Pani Doktor wracam do normalnego funkcjonowania.