Reumatolog W Okolicach Piotrków Kujawski

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Moja ocena we wszystkich ocenianych punktach jest powyżej 5 ale dostępna opcja kończy się na 5 Oby leczyli nas tacy lekarze, tego byśmy sobie życzyli - ale niestety jest ICH zdecydowanie za mało. Moje ogromne uznanie i podziw - :) dziękuję !!!

Opinia dodana przez: Jadwiga

jestem bardzo zadowolona z wizyt u lekarza

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

lekarz jest s u p e r, bardzo miły, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie o czym świadczy długi okres przebywania w gabinecie, bardzo dokładny i konkretny - oby więcej takich !!!

Spółdzielców 46 lok. 9p
62-504 Konin

świetna specjalistka, kompetentna, miła, konkretna, rzeczowa, rzetelna gorąco polecam. Jeżeli zachodzi taka potrzeba kieruje do szpitala specjalistycznego

Opinia dodana przez: Iwona

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor. Bardzo kompleksowy wywiad i analiza dokumentacji medycznej. Nie prowadzi leczenia na zasadzie ja pana wyleczę jako, że nie jest do końca pewna diagnozy skierowała na kompleksowe badania do ośrodka. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Jana Pawła II 26c
62-510 Konin

Chcecie zwolnienie, to zapraszam do pani krauzewicz. ale jesli chodzi o leczenie nie polceam! podaje jakies niewiadomego pochodzenia zastrzyki ktore potrafia uszkodzic zastawke w sercu, pozatym bedzie was faszerowac jakimis indianskimi suplementami w plynie i w tabletkach ktorych nie kupi sie w aptece tylko u niej.

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Byłam u Pani Czekaj w Clinica Medica jako u lekarza pierwszego kontaktu. Z takim chłodnym podejściem jeszcze się nie spotkałam. Mam problemy dermatologiczne, oczywiście rozumiem, że Pani doktor nie jest specjalistką w tej dziedzinie, jednak wydaje mi się że powinna chociaż zapytać o co chodzi i obejrzeć zmianę skórną, tym bardziej że bardzo mi to doskwiera i mogłaby spróbować jakoś pomóc do czasu wizyty u dermatologa, przecież od tego jest lekarz rodzinny. Pani doktor odburknęła tylko że się tym nie zajmuje i dała mi skierowanie do dermatologa. Po moim zapytaniu czy wie może jak długo się czeka odburknęła oburzona że trzeba zapytać w recepcji że przecież ona nie wie bo skąd miała by wiedzieć... Cała wizyta łącznie z wypisaniem skierowania trwała może 3 minuty. Nie polecam. Nie wiem jakim jest reumatologiem, bo przecież tym się zajmuje, ale na pewno nie jest uprzejmą osobą i lekarzem z powołania.

Opinia dodana przez: Marika

ulica Św. Jana 21
88-170 Pakość

Miałam niestety dziś nie przyjemnosc spotkać ta osobę na izbie przyjec w szpitalu. Zwróciłam się z silną pokrzywka na calym ciele, wysoka temperatura, bólem stawów, mięśni, problem z oddychaniem I puchnieciem twarzy i kończyn. Ogólny stan bardzo zły. Pani wyzwala mnie dlaczego o 5 rano przychodzę do niej z czymś takim jak pokrzywka skoro trwa ona kilka tyg. Tzn ze nie jest to nic poważnego a na gorączkę mam wziąć paracetamol. Ona krwi mi nie pobierze bo niby po co?? Kazała usiąść czekać bo ona ma ważniejsze przypadki niż moj ( nie było nikogo innego prócz mnie) przy czym była bardzo nie miła, mówiła do mnie z podniesionym głosem.itp. Po 2 godz udało mi się dostać do dermatologa i P. Dermatolog jak mnie ujrzała skierowała mnie w trybie pilnym do szpitala na odział dermatologiczny w bdg. Podała silny zastrzyk i stwierdziła że jest to niedorzeczne, że lekarz tak może potraktowac pacjenta ........ ogólnie NAJGORSZA BABA NIE LEKARZ!!!!!!!

Opinia dodana przez: Pacjentka

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu