Reumatolog

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

Mama Wiktorii i Olka

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.

Opinia dodana przez: Diana N.
Reumatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Świetny i przede wszystkim ma czucie medyczne. Tego nie da się wyuczyć, to trzeba mieć w genach.
Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy.

Grochowska 166

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Pomaga i doradza. Nie odmawia przyjęcia. Trafnie diagnozuje chorobę i tłumaczy o co w niej chodzi. Zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Godna polecenia. Po wizycie u takiego lekarza zaczynam wierzyć w służbę zdrowia.

Opinia dodana przez: M

80-244 Gdańsk

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Słyszałem już o tej stronie I naprawdę można znaleźć dobrego lekarza I przy okazji nie musimy stać w kolejce , podobnie jak z arabski prywatnie Katowice poprzez platformę Preply http://www.na-jezykach.pl/aktualnosc/255/znajomosc_jezykow_obcych_w_polsce_2015.html

Opinia dodana przez: sara

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Reumatolog, Osteoporolog

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

Końskie

Leczę się od 2 lat u Pana Doktora z powodu reumatoidalnego zapalenia stawów,pobieram
Metex,czuję sie bardzo dobrze,mimo że straszono mnie przed tym lekiem.Dzięki właściwemu podejściu i cierpliwości lekarza żyję normalnie.Polecam wszystkim Pana Doktora.

Macieja 1
43-150 Bieruń

Lekarz o wielkim sercu i obszernej wiedzy. Dokładnie analizujący przebieg choroby i wykonane dotychczas badania. Ukierunkowuje do dalszego leczenia, nawet jeśli objawy chorobowe nie są o typowym przebiegu. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: renata